Psichologinė dieta išvalo sielą ir atveria naujus kelius

Originalas

Apie tai, kaip žmogų veikia atleidimas, rašė daug autorių, tarp jų ir Luule Viilma Louise Hay. Kartais ligos simptomai praeina akimirksniu, vos tik žmogus suvokia tikrąją jos priežastį ir atleidžia sau, tada kardinaliai pasikeičia jo gyvenimo situacija, išsisprendžia konfliktai, atsiveria nauji keliai.

Viena galingiausių technikų, pagrįsta atleidimu, yra psichologinė dieta, kurią sukūrė italų psichoterapeutai. Jos idėja paimta iš Biblijos, kai Petras paklausė Jėzaus, kiek kartų atleisti broliui. Ar iki septynių? Jėzus atsakė: „Nesakau iki septynių, bet iki septynis kartus septyniasdešimties.“

Psichologinės dietos tikslas yra išsivalyti sielą, pašalinti savyje esančias neigiamas mentalines programas, išgydyti emocines traumas, atpalaiduoti įtemptus santykius su žmonėmis, išspręsti opias gyvenimo problemas.

Psichologinės dietos rašomos išvardytiems žmonėms (net jeigu jie yra mirę) arba valdžios institucijoms: sau, motinai, tėvui, broliams, seserims, seneliams ir kitiems giminaičiams, su kuriais gyvenote iki 16 metų, vaikams, valstybei, Komunistų partijai ar bažnyčiai.

Griežta rašymo forma

Dieta atliekama griežta forma. Reikia rašyti kiekvienam iš eilės, negalima dviem žmonėms vienu metu. Dieta rašoma 7 dienas po 70 sakinių per dieną.

Sakinius reikia numeruoti, neskaityti ir niekam nerodyti. Kompiuteris čia netinka, turi būti rašoma ranka.

Visi sakiniai prasideda pagal vieną šabloną:

Aš, (vardas), atleidžiu (asmuo) už …

Pavyzdžiui:

Aš, Jonas, atleidžiu mamai, kad vaikystėje statė mane į kampą.

Reikia surašyti visas traumas, nuoskaudas iki šio meto, santykių sunkumus, susijusias ligas, atleisti už to žmogaus gyvenimą, kurio nenorite kartoti, nemalonius bruožus (pavyzdžiui, motinos taupumą, gailėjimą išleisti papildomą centą net sau, nepasitikėjimą žmonėmis, jos požiūrį į darbą ir pan.)

Atleidimas turi vykti abiem kryptimis – už žmogaus sukeltas nuoskaudas jums ir už jūsų įsižeidimą ar pagiežą ant to žmogaus.

Po 70 sakinių, skirtų vienam asmeniui, popierius turi būti tą pačią dieną sudegintas arba suplėšytas į smulkias skiauteles ir nuleistas į klozetą. Tuo metu reikia pajusti tam asmeniui teigiamus jausmus.

Psichologinė dieta vienam asmeniui turi būti rašoma ne daugiau kaip du kartus gyvenime ir ne mažesniu kaip pusės metų intervalu. O psichologinę atleidimo dietą, nukreiptą į save, galite rašyti tiek kartų, kiek jums reikia.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *