Riebus maistas labiau kenkia vyrams, nei moterims

Kalifornijos mokslininkai padarė išvadą, kad daug gyvulinių riebalų turintis maistas daro daug daugiau žalos vyriškam organizmui.

Visi žino, kad moterys labiau nerimauja dėl problemų, susijusių su riebaus maisto valgymu. Tačiau amerikiečių mokslininkai nustatė, kad vyrams gresia ypatingas pavojus: gyvuliniai riebalai ne tik pastebimai kenkia jų figūrai, bet ir visam organizmui.

Mokslininkai atliko eilę eksperimentų su graužikais – tiek patinai, tiek patelės buvo šeriami tokiu pat kiekiu kaloringo maisto. Po kurio laiko ekspertai išanalizavo pelių sveikatą. Kaip paaiškėjo, patinai turėjo didesnį polinkį sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis bei vėžiniais navikais nei patelės. Be to, riebalų gausa racione neigiamai paveikė patinų gebėjimą daugintis.

Išanalizavę eksperimento rezultatus mokslininkai priėjo išvados, kad moters organizme yra įrengtas mechanizmas, galintis „anuliuoti“ su maistu tiekiamo riebalų ir cukraus pertekliaus žalingą poveikį. Būtent dėl ​​šios priežasties greitas maistas neturi tokio neigiamo poveikio moterims.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *