santykiai

Santykiai ar jų miražas?

Yra vienas patikimas požymis, parodantis – galima su žmogumi gyventi, ar ne. Ar galima su juo tik paprasčiausiai bendrauti, bet tarp jūsų nesigaus nieko tikro ir tvirto.

Malonus bendravimas ir nieko daugiau. Galbūt netgi labai malonus. Tačiau tai bus tik bendravimas, o paskui jis pasibaigs. Išseks, kadangi nėra energijos, kuria žmonės keičiasi vienas su kitu. Tai ne artumas, tai – artumo ir šilumos imitacija. Tai – santykių miražas, net jeigu jis ir labai gražus, bet miražas.

Jeigu jūs jam esate brangūs, žmogus būtinai pas jus atvažiuos. Jis bus pasirengęs poelgiams. Sugebės plėšte išplėšti save iš savo patogaus gyvenimo ir atvažiuoti pas jus, nežiūrint į sunkumus ir išlaidas.

O visa kita – labai miela, tačiau visiškai nieko nereiškia. Švelnūs žodžiai susirašinėjant, draugystės ir meilės priesaikos – visa tai nieko nereiškia. Žmogus tingi nusipirkti bilietą ir sėsti į lėktuvą, kad jus aplankytų. Kartais net taksi atvažiuoti tingi. Ir pinigų gaila. Būtent jums jis neturi laiko, būtent jums gaila pinigų, būtent pas jus atvažiuoti tingi. Štai kaip reikia suprasti tokį elgesį.

Jeigu nėra objektyvių kliūčių – karo, epidemijų, jeigu sienos atidarytos, o žmogus pas jus nevažiuoja – nieko iš tokių santykių nesigaus. Tai viso labo miražas. Meilės ir draugystės imitacija.

Tas, vardan kurio jūs važiavote ir skridote – prie to ir linko jūsų širdis. Tas, kas skrido ir važiavo pas jus – tas ir norėjo būti su jumis. Giminaitis, draugas, tėvas, mama, mylimas žmogus – štai jie mylėjo iš tikrųjų. Kai susiruošdavo į kelionę – jie tiksliai jus mylėjo.

Mylėjo tie, kurie leisdavosi į kelią, o ne siuntinėjo pavargusį pašto balandį su atviruku snape. Ar širdelę internetu su įmantriais postringavimais apie savo atseit meilę…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *