santykių tikslas

Santykiai – tikslas ar procesas?

Kuo jūs laikote santykius? Neretai porose būtent šis klausimas labai skausmingas.

Jūs laikote savo santykius su partneriu tikslu? Kitaip sakant, kuriate sveikus ir laimingus santykius, ir kai pagaliau sukursite, būsite laiminga ir puikiausiai gyvensite?

O gal laikote santykius procesu? Gyvenate santykiais kiekvieną minutę, tobulindama save ir gyvendama čia ir dabar, šiame momente?

Labai skirtingus gyvenimus gyvens žmonės, kurie suvoks santykius vienu ar kitu čia paminėtu būdu.

Pirmuoju atveju žmogus nugyvens savo gyvenimą laukimo režimu. Jis stengsis pritempti save patį – realų – ir savo partnerį bei jų visą bendravimą, santykius prie savo susikurto idealių santykių ir idealių žmonių šablono. Jis kiekvieną sekundę lygins realybę su tais stereotipais ir nuolat suras neatitikimų. Toks suvokimas suformuos atidėto gyvenimo sindromą, plius žmogus visą laiką nepriims nei savęs, nei partnerio, nei apskritai aplink jį esančios realybės.

O ką gi daryti? Nesiekti idealo? – paklaus skaitytojas. Aš daug rašiau apie tai, kaip sąveikauja žmonės sveikuose santykiuose.

  • Kokie ten yra partnerių įgūdžiai;
  • Ką svarbu daryti;
  • Ką svarbu žinoti.

Tačiau!

Santykiai – tai procesas. Ir santykiai – tai šis konkretus momentas.

Ir tame tarpe – tai santykiai su savo gyvenimo pojūčiais, žmonių tarpusavio sąveikavimo patirties įgijimas ir išgyvenimas, jūsų pačių atsivėrimas ar užsisklendimas būtent šiuo konkrečiu momentu.

Ne po metų, kai santykiai atitiks idealą, ne po dešimties, o būtent dabar.

Kam tuomet reikalingos knygos, kam įvairiausi straipsniai ir kursai?

Tai viso labo kompasas, parodantis kryptį, nepanaikinantis nuoširdaus ir tikro sąveikavimo su pasauliu, o padedantis jį pagerinti. Iš pradžių svarbu išmokti, tačiau ir mokymosi procese, kaip ir apskritai mūsų gyvenimo kelyje, labai daug pačių įvairiausių patirčių ir labai daug laimės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *