Santykiuose gauname tai, ką patys duodame

1. Nė vieno žmogaus savo gyvenimo kelyje mes nesutinkame atsitiktinai ir veltui

Kiekvieną dieną sutinkame naujų žmonių ir iš kiekvieno susitikimo pasiimame kažką svarbaus sau. Kažkas mus išbando, kažkas išnaudoja ir duoda pamoką, kažkas padeda išmokti naujų įgūdžių, kažkas padaro mus geresnius, o tai ir yra vertingiausia.

2. Santykiuose jūs gaunate tai, ką patys duodate

Nesitikėkite, kad mainais į kaprizus, kaltinimus ir įžeidinėjimus sulauksite šypsenų, apkabinimų ir meilės prisipažinimų. Jei norite supratimo, pasistenkite suprasti save. Viskas sugrįžta atgal – tai paprasta formulė, kuri veikia visais laikais.

3. Nereikia kovoti dėl vietos žmogaus gyvenime

Per prievartą mielas nebūsi – daugybė žmonių pamiršta šią paprastą ir labai išmintingą tiesą. Niekada nesistenkite išsikovoti sau vietos kito žmogaus gyvenime. Juk negalite tiksliai žinoti, ar jam to reikia.

4. Visi žmonės keičiasi ir tai yra normalu

Laikui bėgant keičiasi žmonių poreikiai, mintys ir net įsitikinimai. Dėl to, jei kas nors pasakys, kad pasikeitėte, nesinervinkite ir neieškokite savyje trūkumų. Gali būti, kad šie pokyčiai jums buvo priešingai – naudingi. Nieko blogo, kad jūsų interesai su artimu draugu gali išsiskirti, o bendravimas nutrūkti. Geriau retkarčiais pasiųsti vienas kitam sveikinimo atvirukus ir išsaugoti šiltus prisiminimus, nei stengtis išspausti iš santykių tai, ko jau nebėra, ir kaupti savyje susierzinimą. Būkite nuoširdūs.

5. Su santykiais reikia dirbti

Santykiai nesusikuria savaime. Jiems reikia aktyvaus abiejų sąveikaujančių šalių dalyvavimo. Nuoširdumas, abipusiškumas ir pagarba – pamatai, be kurių bet kokie santykiai žlugs.

6. Būtina mokėti atleisti

Daugelis žmonių mano, kad atleidimas – tai silpnumo požymis. Tačiau žodžiai „aš tau atleidžiu” nereiškia – „aš esu pernelyg skystas žmogelis, todėl negaliu įsižeisti ir dėl to tu gali toliau gadinti man gyvenimą, aš tau nė žodžio nepasakysiu”. Tai reiškia – „aš neleisiu praeičiai gadinti mano ateities ir dabarties, todėl atleidžiu tau ir paleidžiu visas nuoskaudas”.

7. Ginčai – tuščias laiko švaistymas

Kuo mažiau laiko švaistysite ginčams su jus erzinančiais žmonėmis, tuo daugiau laiko liks mylimiems žmonėms. Jei ginčas su mylimu žmogumi visgi prasidėjo, valdykitės. Neleiskite pykčiui užvaldyti jūsų, kitaip galite ištarti žodžius, dėl kurių jums bus gėda visą likusį gyvenimą. Kartais tvirtus santykius gali sugriauti viena neatsargi frazė.

8. Jūs negalite pakeisti kito žmogaus

Žmogus gali pakeisti tik pats save, bet jokiu būdu ne kitą žmogų. Todėl turite išmokti suvokti artimus ir jums brangius žmones tokius, kokie jie yra. Jei kas nors iš esmės jums netinka, būkite sąžiningi ir pasakykite tai tiesiai. Galbūt mylimas žmogus pats panorės pasikeisti dėl jūsų.

9. Kai kurių žmonių nebuvimas jūsų gyvenime gali būti jums tik į naudą

Nebijokite keisti savo aplinkos. Turite sugebėti paleisti žmones, kurie daro jūsų gyvenimą nemalonų. Jei pastaruoju metu iš savo kadaise artimo žmogaus sulaukėte vien išdavysčių ir įžeidinėjimų, turite nustoti kabintis į praeitį ir nutraukti santykius.

10. Vertinkite žmones, kurie yra greta

Nepamirškite artimiems žmonėms pasakyti, kokie jie jums brangūs. Skirkite jiems pakankamai dėmesio. Gali būti, kad jūsų santykiai kada nors baigsis, tačiau net jei kažkas netrunka amžinai, tai nereiškia, kad neturėtumėte tam skirti laiko.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *