Septyni faktai apie moters orgazmą

Pakalbėkime apie orgazmą. Be to, būtent apie moterišką, kadangi apie vyrišką dažniausiai kyla mažiau klausimų.

Vyrams orgazmas – tai ejakuliacija. Neplėtosiu daoistų požiūrio į vyrišką malonumo viršūnę. Nesu šios srities specialistė. Ir jau tikrai šis straipsnis – ne apie vyrų disfunkciją.

O štai moteriško orgazmo klausimas dažnai neaiškus netgi pačiai klitorio savininkei. Šiame tekste aš paprasčiausiai išdėstysiu faktus apie orgazmą, kuriuos dažnai tenka minėti asmeninės terapijos metu.

Nėra jokio klitorinio ar makšties orgazmo. Visi orgazmai yra klitoriniai, skiriasi tik šio organo stimuliavimo taškai. Dirginama arba klitorio galvutė (šis orgazmas vadinamas klitoriniu), arba klitorio „kojytės” prasiskverbimo metu (atitinkamai, makšties orgazmas).

Tik 5-10% moterų turi galimybę patirti orgazmą stimuliuojant makštį. Tai priklauso nuo atstumo nuo klitorio galvutės iki makšties. Kuo šis atstumas mažesnis, tuo didesnė tikimybė gauti orgazmą stimuliuojant makštį.

Beveik visos moterys patiria multiorgazmus. Pirmas orgazmas ryškiausias, likusieji – vos pastebimi ir moterys tiesiog nemoka jų pagauti. Tačiau ištreniravus kūno jautrumą, galima apskritai vaikščioti ir „orgazmuoti” dar kelias valandas po sekso. Įsivaizduojate, kokia atsiveria perspektyva?

Orgazmo vaizdas „gyvena” mūsų galvose. Ir jis gana dažnai nesutampa su realybe. Kai kurios moterys jį patiria, tačiau nesuvokia, jog tai orgazmas, kadangi tikisi kažko visiškai kitokio, pavyzdžiui, visai jau kažkokios nežemiškos palaimos, kaip rodoma filmuose ar rašoma knygose. Trumpiau tariant, laukiama kažko neegzistuojančio.

Tik 2-5% moterų kenčia tikrą anorgazmiją. Kitos moterys orgazmą patirti gali. Arba jos nepastebi orgazmo (žr. praeitą punktą), arba pasąmoningai jį blokuoja dėl pačių įvairiausių, dažniausiai psichologinių priežasčių.

Orgazmo intensyvumas priklauso nuo įvairių faktorių: kūniško jautrumo, visų ciklo etapų perėjimo kokybės, orgazmo vaizdinio galvoje ir kt.

Moteriai normalu, kad kas trečias – kas ketvirtas seksualinis kontaktas baigiasi orgazmu. O jeigu jūs baigiate dažniau ar apskritai kiekvieną kartą – belieka tik jums pavydėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *