Šeši dalykai moteryse, į kuriuos vyrams iš tikrųjų yra visiškai nusispjauti

Jūs galite labai skaudžiai pergyventi dėl čia išvardintų dalykų, nors realybėje daugumai normalių vyrų neteikia tam praktiškai jokios reikšmės.

Celiulitas

Juokinga, bet jeigu jūs pati vyrui apie tai nepasakysite, jis gali to celiulito net nepastebėti. Viskas paprasta. Net jeigu dažnai skųsitės jam celiulitu ir jis jums pritars – taip bus ne todėl, kad jūsų celiulitas jį neramina ar jaudina. Taip bus todėl, kad jis nerimauja dėl jūsų pergyvenimų.

Jūsų plaukai ir makiažas

Negalima būtų teigti, kad vyrai visiškai nevertina moterų pastangų geriau atrodyti, tačiau iš tikrųjų jiems labiau patiks, jeigu tą laiką, kurį skiriame grožio salonams, paskirtume jiems. Ir nė vieno vyro niekada neapims siaubas, jeigu jis pamatys jus su šiek tiek sutaršytais plaukais arba jeigu jums pasibaigs tušas.

Keletas papildomų kilogramų

Vyrai taip pat nerimauja dėl savo papildomų kilogramų. Kiekvienas vyras nori turėti treniruotą pilvo presą, plačius pečius ir kuo mažiau lašinių. Jie paprasčiausiai apie tai nekalba tiek daug, kiek kalba moterys. Ir jie visiškai normaliai žvelgia į jūsų papildomus kilogramus, todėl atsipalaiduokite. Greičiausiai vyras to net nepastebės. Tačiau būtinais pastebės, jei pradėsite nervintis ir kompleksuoti.

Apatiniai drabužiai

Galima labai ilgai ir taip kruopščiai stengtis parinkti apatinius drabužius specialiai jam, tačiau realybėje vyrui žymiai svarbiau kuo greičiau jus iš tų apatinių išlukštenti.

Kaip atrodote ryte

Vyrui absoliučiai vienodai rodo, kad esate nepasidažiusi, susitaršiusiais plaukais, nevalytais dantimis. Jeigu jūs jam patinkate, jeigu jūs kartu miegate, paprasčiausiai nusišypsokite jam, pramerkusi akis ir jis visiškai nuoširdžiai laikys jus pačia gražiausia.

Jeigu esate neideali

Niekas nėra tobulas ir idealus, tokie žmonės neegzistuoja. Vyrui nerūpi, jei jūs neatrodote kaip modelis iš žurnalo viršelio. Jam nerūpi, kad turite randą ant kojos, kad viena krūtis didesnė už kitą. Kai vyras jus myli, jūs jam pati gražiausia – viskuo. Dėl to nustokite pagaliau pergyventi ir pradėkite grožėtis savimi taip, kai vyras grožisi jumis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *