Silpnumas – pats stipriausias moters bruožas

Moterys švaistosi garsiais pareiškimais, kad būtent vyrai privertė jas tapti stipriomis, atseit, jais negalima pasikliauti, jokio pasitikėjimo ir vienintelė išeitis – paimti visą atsakomybę į savo rankas. Moterys daug metų kovojo dėl lygių teisių. Išmoko nešioti kelnes, išbandė visą tą žavesį, kurį kelia sunkūs darbai gamyklose ir netgi išmoko šauniai rūkyti ir girtuokliauti ne blogiau už vyrus.

Taip, vyrai mato, kaip jūs pačios pasikeičiate ratą vidury plento ar be kitų pagalbos užtempiate sunkius krepšius namo. Netgi, kai šalia yra vyras, jūs galite atsisakyti jo pagalbos. Tik tada iškyla klausimas: o kam jums tas vyras, jei ir pati neblogai tvarkotės su gyvenimiškomis problemomis?

Iš vienos pusės moterys aršiai reikalauja, kad jas globotų ir palaikytų. O iš kitos – kaltina, kad „visi jūs skudurai, nėra kuo pasikliauti”. Vyrui tokia veikėja sukels tik vieną norą – gintis nuo jos arba sprukti šalin.

Yra moterų, kurios sąmoningai neleidžia vyrams asistuoti. Iškart pereina prie reikalo – sekso. O paskui „kodėl gėlių nedovanoji?”, „o kaip su romantika?” Apie ką jūs čia kalbate, mielosios, jeigu ką tik pačios privertėte vyrą žaisti pagal savo taisykles, šiuo atveju: seksas – tai nieko daugiau kaip tik seksas ir pasitenkinimas.

O galiausiai viskas baigiasi ta pačia nuvalkiota dainele: visi vyrai ožiai, jiems tik vieno tereikia. Kai visa tai girdi, belieka tik rankomis skėsčioti: kur logika?

Iš pradžių jūs aršiai įrodinėjate, kad „aš pati!” ir aktyviai demonstruojate, kaip mokate vinį įkalti ar kažką pataisyti. O paskui skundžiatės vienatve. Internetas užgriozdintas straipsniais, kuriuos parašė moterys, aktyviai aptarinėjančios savo stiprybę ir sugebėjimus. Prie viso to prilipdomi kaltinimai, kad šiuolaikiniai vyrai neprilygsta šiuolaikinėms moterims ir kad apskritai jie iš savo silpnumo pradėjo rinktis kvailiukes, nepasižyminčiais aukštais intelekto rodikliais, užtat besipuikuojančias mielais veideliais.

Taip, kartais atsitinka, kad vyras su smuktelėjusia saviverte išties pasirinks glamūrišką vištelę. Ir visgi normaliam vyrui toks variantas neįdomus. Kaip neįdomi jam ir stipri moteris. Priežastis – pernelyg viskas komplikuota, sudėtinga.

Susimąstykite, ką ir kaip kalbate: „Vyrai subobėjo”, „Visiems vyrams tik seksas galvoje” ir t.t. Jūs tikrai manote, kad kartą išgirdęs tokius jį žeminančius žodžius, koks nors vyras panorės jums įrodyti, kad viskas atvirkščiai?

O kam jam to reikia? Vis tiek šios nuomonės jis nepakeis, jeigu moteris tvirtai tuo įsitikinusi. Todėl žymiai paprasčiau eiti pas tą, kuri vyrus gerbia, o ne niekina. Štai šiai moteriai vyras ir ims įrodinėti, kad jis – būtent tas princas, kurio ji taip ilgai laukė.

Vienas dalykas, kai moteris nemoka prašyti pagalbos. Šita problema dažniausiai atsinešama iš vaikystės ar iškyla po nesėkmingų santykių su ankstesniu vyru. Visai kas kita – kai moteris nenori suteikti jam šanso pasirūpinti, pagloboti, padėti.

Kad paneštų sunkų krepšį iki namų, jam teks labai smarkiai pasistengti, todėl, kad „aš pati!”, „krepšys visai nesunkus!” O juk bėda ne krepšio svoryje, o tame, kad jūs užmušate bet kokią vyro iniciatyvą jau pačioje jos užuomazgoje. Ar kils jam po viso to noras pasiūlyti savo pagalbą sekantį sykį? Labai abejotina. Juk ir vėl teks klausytis visų tų paistalų apie „viską pati!”

Moterys aršiai siekia pasisekimo versluose, savarankiškai stoja į rūstaus ir negailestingo vyriško biznio kelią, o paskui verkšlena „kaip norėtųsi, kad kas nors manimi pasirūpintų…”

Tokiu elgesiu jūs parodote savo vyrui tik viena – kaip stipriai jūs juo netikite. O vyrams būtina, kad jais tikėtų. Tai gal nevertėtų atimti iš jų visiškai teisėto jausmo jaustis stipriu ir vyrišku?

Moteriška harmonija – tai kompromisas, kuris naudingas abiem. Tuo moterys ir skiriasi nuo vyrų. Moterų mąstymas – linijinis. Ir būtent moterį gamta sukūrė tam, kad visur būtų surastas balansas.

Ne riksmai „tu nieko nesugebi!”, o švelnus murkimas į ausį „tu viską gali”. Nes labai mažai kam iš vyrų norisi gyventi su amazone, su kuria reikia kiekvieną dieną aršiai kautis.

Vyrai ieško pripažinimo ir susižavėjimo. Jeigu neranda – išeina. O taip pat ir jo mamyte pavirsti nereikia – tai jau kitas ne mažiau žalingas kraštutinumas.

Dėl to pradžiai vertėtų sutramdyti savo emancipuoto Ego įkarštį ir susikurti savyje harmoniją. Išmokite pagarbiai žvelgti į vyrus ir įžvelgti jų privalumus.

Padėkokite žmogui už kiekvieną smulkmeną. Neatsisakykite net menkiausios pagalbos. Šiandien jis jums krepšius į penktą aukštą užtemps, o rytoj – atidarys kabrioleto dureles.

Pamirškite tai, ką galite ir ką mokate. Visiškai suprantama, kad iškart pasukti savo gyvenimo priešinga linkme nepavyks, dėl to pradėkite nuo mažmožių. Paprašykite, kad šiandien jis pasitiktų jus iš darbo. Ar ką nors pataisytų namuose.

Ir nereikia iškart įjungti isterikės režimo ir atakuoti visais tais „aš gi sakiau!!!”, jeigu jis prašymo neišpildė iš pirmo karto. Vyras dažnai nespėja netgi persijungti naujam uždaviniui spręsti, o jo adresu jau atlekia keiksmų ir kaltinimų kruša. Įkvėpkite, iškvėpkite ir pakartokite savo prašymą.

Reziumuojame.

Stipri moteris labai šauni ir „kieta” tik interneto straipsniuose. O realybėje – vieniša ir nelaiminga. Dėl savo pačios kaltės. „Aš pati”, „Man nesunku”, „Aš viską galiu” – visa tai atbaido vyrus. Jiems reikia tos, kuri jais tiki. Jeigu norite turėti šalia savęs tikrą stiprų vyrą, teks vaidinti silpnos vaidmenį. Būtent silpnos, o ne bejėgės – tai visiškai skirtingi dalykai. Jūs be jokios abejonės esate labai protinga ir brandi, ir tuo pat metu jam labai norisi jus globoti, palaikyti.

Pasikliaukite savo vyru, ir jis iš kailio išsiners, kad juo nenusiviltumėte. Taip, taip – vyras viską pasarys, kad tik galėtų dar kartą pasimėgauti susižavėjusius savo mylimos moters žvilgsniu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *