Šito nesuprasite, kol nepamilsite

Šių tiesų neįmanoma suprasti tam žmogui, kuris nė karto nemylėjo.

Meilė neišspręs visų jūsų problemų ir nepadarys jūsų geresniu. Tačiau ji padės lengviau įveikti visas kliūtis, kadangi dabar jūs jau dviese.

Meilė nesunaikins visų jūsų praeities santykių problemų. Jums vis dar reikia dirbti su savimi, gydyti savo sudaužytą širdį, pakelti savivertę. Jūsų naujas partneris neatsakingas už svetimas klaidas.

Nėra teisingo ar neteisingo būdo mylėti. Jūs adaptuojatės prie to, kaip įpratęs mylėti partneris, o jis prisitaiko prie jūsų.

Jūs nebūsite toks vienišas, kaip anksčiau, tačiau vienatvės vis tiek pakaks per akis. Meilė gydo vienatvę, tačiau jos neužbaigia. Kartais jums bus vis dar vieniša, ypač, kai mylimo žmogaus nebus šalia ar kai pasitaikys kokių nors asmeniškų sudėtingų momentų, kuriais nenorite apkrauti partnerio.

Daug ką suprasite savyje. Meilė parodys, ką turite savyje geriausio ir blogiausio, atskleis kažkokius jūsų trūkumus, vaikiškas traumas, su kuriomis būtina susidoroti. Meilė taps priežastimi priimti pagaliau sveikus sprendimus ir nebijoti permainų.

Jums vis dar teks mokytis mylėti save. Vien tai, jog kažkas jus myli, nereiškia, kad jūsų darbas šitoje srityje pasibaigė. Meilė sau – tai jūsų ginklas. Jums vis dar teks kovoti su žmonėmis, mėginančiais pažeminti ir sutrypti jūsų orumą.

Meilė padarys jūsų gyvenimą geresniu, tačiau jūs negalite jai užkrauti visos atsakomybės už savo laimę. Jūs vis dar turite ieškoti laimės kitose vietose, visų pirma – savyje, nes meilė ne visada trunka amžinai ir neįmanoma paversti jos vieninteliu laimės šaltiniu.

Jūs niekada nenustosite atrasti kažko naujo savo partneryje. Net jeigu jums atrodo, kad pažįstate jį kaip nuluptą, visada atsiras kažko naujo – sulig kiekviena nauja gyvenimiška situacija. Niekada nenustokite skirti vienas kitam dėmesio.

Meilė išmokys duoti, nieko nereikalaujant mainais. Meilė daug ko išmokys gerumo, atleidimo srityse, išmokys stengtis vien tam, kad priverstumėte mylimą žmogų nusišypsoti. Ji jus išmokys kai reikia duoti, nevedant „daviau-gavau“ buhalterijos.

Meilė nesuveiks, jei nuo pat pradžių nebūsite sąžiningi su pačiais avimi. Prieš tampant sąžiningu su partneriu, iš pradžių reikia būti sąžiningu su savimi ir suprasti, ko būtent norite iš partnerio bei santykių, kad paskui nereikėtų nusivilti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.