Skaniausi kotletų padažo receptai

Tikriausiai daugelis negalėtų ginčytis, kad prie kiekvieno mėsos patiekalo labai svarbus yra padažas. Kadangi jį galima gaminti visokį, tai jis gali būti derinamas prie pačių įvairiausių patiekalų. Vienas populiariausių mėsos patiekalų yra kotletai, tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime, kokius padažus galima pasigaminti prie šio patiekalo.

Populiariausias kotletų padažo receptas

Turbūt ne kartą esate matę rausvą padažą, kuris yra pilamas ant jau iškeptų kotletų. Jis yra pats populiariausias ir dažniausiai gaminamas. Jis yra gaminamas labai paprastai, todėl jį nesunkiai gali pagaminti kiekvienas. Tad jam reikės labai nedaug ingredientų, tai yra pomidoro padažo, grietinės, druskos, pipirų, norimų prieskonių. Į keptuvę reikėtų įdėti porą šaukštų pomidoro padažo ir jį lengvai pakaitinti, vėliau reikėtų dėti grietinę. Viską reikėtų gaminti ant silpnos ugnies, kad padažas neprikeptų. Jeigu jis gaunasi per tirštas, į jį galima įpilti šiek tiek pieno. Kuomet jis sušyla, į jį reikėtų pagal skonį įberti druskos, pipirų ir norimų prieskonių. Jeigu kotletai yra troškinami, tai šį padažą galima supilti į puodą ir troškinti kartu.

Rudenį primenantis kotletų padažas

Tikriausiai daugeliui apetitą sužadina ne vien tik gražus vaizdas lėkštėje, bet ir skanus kvapas. Vienas geriausių kvapų, kurį galima užuosti patiekale yra grybai. Tad padažas kotletams gali būti gaminamas su grybais. Patį didžiausią aromatą duoda baravykai, tad jei jų turite, toks padažas turėtų būti gaminamas iš jų. Jeigu tokius grybus turite tik džiovintus, tuomet puikiai gali tikti ir kiti grybai, o dėl kvapo, juos galite dėti ir džiovintus. Bet prieš tai reikėtų baravykus išmirkyti vandenyje. O gaminant padažą, vandenyje, kuriame jie mirko nereikėtų išpilti, nes jame susidarę daug skonio, tad jį supilkite į padažą. Tokios rūšies patiekalui dar prireiks grietinėlės. Jeigu jis bus per skystas, tuomet jį reikėtų pavirti, kad visas skystis nusigaruotų ir padažas liktų tirštesnis. Į jį taip pat galima pridėti pačių įvairiausių žolelių, kurios ne tik pagyvins vaizdą, bet ir suteiks puikų skonį.

Galima improvizuoti

Nebūtina visus padažus kotletams gaminti taip, kaip nurodyta receptuose. Net jeigu ir neturite visų ingredientų, kurių reikia, tinkamai pritaikius kitus produktus gali gautis dar skanesnis padažas. Svarbu jam suteikti kaip įmanoma daugiau skonio, kurį galima gauti su įvairiomis žolelėmis ir prieskoniais, taip pat nereikėtų gailėti riebesnių produktų, kurie suteiks sotumo ir pasitenkinimo jausmą. Tokie produktai gali būti sviestas, grietinėlė, grietinė, pienas ir panašiai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *