Šlepečių nešiojimo privalumai

Visi žmonės pasiskirstė į dvi stovyklas. Vieni mielai dėvi namines šlepetes, o kitų, atvirkščiai, neįmanoma priversti to daryti. Ekspertai papasakojo apie kelias priežastis, dėl kurių verta avėti šlepetes.

Visų pirma, šlepetės padeda išsaugoti kojų šilumą. Tai ypač svarbu žiemą vaikštant šaltomis grindimis. Jos padeda išsaugoti kūno temperatūrą ir apsisaugoti nuo peršalimo ligų.

Taip pat šlepetės ir šiltos kojinės padeda apsaugoti kojas nuo mechaninių sužalojimų. Jie sušvelnins skausmą nuo sumušimų, smūgių, neleis paslysti.

Higiena yra vienas iš svarbiausių veiksnių. Šlepetės padės išvengti grybelinių ir virusinių infekcijų prasiskverbimo į žmogaus organizmą. Ypač svarbu avėti šlepetes atėjus į svečius, lankantis viešose vietose, baseinuose. Tuo pačiu būtina nepamiršti apie pačių šlepečių higieną. Jos ir pačios gali tapti infekcijos ir grybelio šaltiniu, jei bus ilgai nešiojamos ir neplaunamos.

Žmogaus dėvima avalynė turi tiesioginės įtakos laikysenai. Specialistai rekomenduoja rinktis patogius batus su mažais kulnais. Būtina atsisakyti susidėvėjusių, suplyšusių batų ir šlepečių. Taip pat verta rinktis ne per minkštą ir ne per kietą apavą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.