Štai taip baigiasi santykiai

Santykiai baigiasi tada, kai nužudote meilę savo pačių rankomis ir štai kaip tai vyksta.

Santykiai baigiasi tada, kai nustojate bendrauti.

Kai nustojate sakyti gerus žodžius, aptarinėti sudėtingus klausimus, kai nustojate sakyti partneriui, kaip jūs jį vertinate, kai nebesakote, kas jums nepatinka ir leidžiate emocijoms kauptis viduje. Santykiai baigiasi tada, kai pradedate aptarinėti savo problemas su visais, bet pamirštate pirmiausiai pakalbėti apie tai su partneriu. Jie baigiasi tada, kai jūs atsiskleidžiate ne vienas kitam, o aplinkiniams žmonėms.

Santykiai baigiasi tada, kai nustojate rodyti vienas kitam savo jausmus. Kai galvojate, kad romantikos galiojimo laikas pasibaigė, kai pradedate pamiršti rodyti vienas kitam, kad jums ne vis vien, kai įsitikinate, kad partneris niekur nedings ir dėl to nustojate rodyti jam, kad jį vertinate ir nebededate pastangų. Kai pradedate žvelgti į jį kaip į savaime suprantamą dalyką, liaunatės dėkoti už tai, ką jis daro, už tai – koks jis yra. Santykiai baigiasi, kai nužudome meilę savomis rankomis, kai sakome, kad meilė praėjo ir jūs nieko nebegalite su tuo padaryti.

Santykiai baigiasi tada, kai jūs nustojate mėginti suprasti vienas kitą.

Kai nustojate stengtis būti greta, užsiimti visomis tomis svarbiomis smulkmenomis, kurios daro pasaulį geresniu – nuoširdžiai šypsotis, švelniai prisiliesti, paprasčiausiai leisti partneriui suprasti, kad jis čia ne vienas. Santykiai baigiasi, kai padidinate atstumą ir jums pradeda atrodyti, kad jūs vieni. Kai nustojate vienas kito ilgėtis ir pradedate ilgėtis savo “laisvės”.

Santykiai baigiasi tada, kai nusprendžiate daugiau nebebūti pažeidžiamais.

Kai nebeparodote tikrojo savęs, tame tarpe savo baimių, nepasitikėjimo, randų. Santykiai baigiasi, kai partneris pažįsta tik vieną jūsų versiją, kai jūs jam neleidžiate pamatyti visų savo pusių, tame tarpe silpnų ir pažeidžiamų. Kurių nerodote niekam. Santykiai baigiasi, kai bijote parodyti žmogui, kaip smarkiai jis jums reikalingas ir kaip neįsivaizduojate gyvenimo be jo.

Kartais santykiai baigiasi, kadangi taip jau lemta, nes netgi išbandžius visa, kas įmanoma, žmonės išsiskiria. Tačiau kartais santykiai baigiasi pernelyg greitai dėl visiškai neteisingų priežasčių. Jie baigiasi, nors galėjo tęstis, ir baigiasi dėl to, kad du žmonės pernelyg užsispyrę, pernelyg išdidūs, baikštūs, kad atsivertų ir įsileistų vienas kitą į save.

Kai kurie santykiai baigiasi dėl to, kad jie buvo labai sudėtingi, tačiau santykiai ir neturi būti lengvi, idealūs ir galbūt kaip tik to idealo siekimas viską ir sugriauna.

Santykiai baigiasi tada, kai jūs leidžiate jiems mirti, vietoje to, kad sunkiai dirbtumėte jų išsaugojimo labui.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *