Stiprūs jausmai, kuriuos mes dažnai painiojame su meile

Emocijų audra, kuri privertė jus pamiršti visus savo rūpesčius ir bėgti pas kitą žmogų, galbūt nieko bendra neturi su meile. Išsiaiškinkime, kokie jausmai gali „dangstytis“ po  tokia skambia sąvoka.

Rūpinimasis

Daugumai žmonių reikia, kad kažkas jais rūpintųsi, nors jie bijo sau tai prisipažinti.

Jis kelis kartus per dieną klausia jūsų, ar nesate alkana, verčia užsidėti kepurę, kai atšąla, – visa tai yra nepaprastai malonaus rūpinimosi apraiškos. Tik ar jos yra meilės įrodymai? Kai kuriais atvejais gali būti taip, o kai kuriais – tik vyrui būdingas charakterio bruožas. Jis nuo vaikystės yra taip išauklėtas ir jam tiesiog patinka globoti moterį, kuri yra šalia.

Pripratimas ir gailestis

Jūs bendraujate jau ilgą laiką. Aplinkiniai suvokia judu kaip neišskiriamą porą, tačiau jūs nesijaučiate artimi. Nepaisydami to, liekate kartu, nes jums jaukiau su pažįstamu žmogumi pažįstamoje aplinkoje. Jeigu reikėtų atsakyti į klausimą, ar mylite jį, tikriausiai susimąstytumėte. Galbūt pagalvotumėte, kad tik meilė gali laikyti du žmones kartu. Iš tikrųjų tai yra tik pripratimas ir gailesčio, gėdos jausmas, kuris apima, kai pagalvojate apie išsiskyrimą.

Romantika

Šis punktas labiau tinka vyrams, nes jie sugeba apgaubti moterį romantika, dėmesiu, dovanoti dovanas, bet tik iki tam tikro momento. Kai jie pasiekia savo tikslą, visa romantika išgaruoja, o moteris ims svarstyti, ką ji padarė negerai. Tai buvo ne įsimylėjimas ir ne meilė. Deja, tai buvo žaidimas. Dabar jis tikriausiai jau vilioja savo romantišku dėmesiu kitą moterį.

Potraukis

Kartais žmonės užmezga ryšį tik dėl seksualinių santykių. Dėl stipraus lytinio potraukio moterų kūne padaugėja laimės hormonų, kuria atsakingi už prieraišumą. Jeigu neturite apie ką daugiau kalbėti, išskyrus intymius dalykus, ir neužsiimate kartu niekuo daugiau, išskyrus seksą, tai vienareikšmiškai nėra meilė. O kančios, kurios kiltų dėl netikėto išsiskyrimo, būtų tik atpratimo sunkumai, kai organizmas nebepatirs įprastų malonių emocijų.

Draugystė

Esate panašūs ir turite daug bendrų interesų. Jums patinka tie patys dalykai. Jūs klausotės ir atsižvelgiate vienas į kitą labiau nei į kitus žmones. Tai yra tikra draugystė. Daug kas galėtų pasakyti, kad draugystės tarp vyro ir moters nebūna, tačiau pasitaiko visko. Galbūt jūs priklausote jo draugų ratui? Jeigu kartais būna lytinių santykių, bet be didelio entuziazmo, tai veikiausiai jūs tik „padedate“ vienas kitam. Meilės čia nėra, bet gali būti „naudingi“ santykiai.

Visi žmonės yra skirtingi ir kiekvienas turi savą supratimą apie meilę. Ką jūs laikote meile? Pamąstykite, suraskite bent tris jos požymius ir kituose santykiuose pasistenkite išsiaiškinti, ar jie būdingi jūsų ryšiui.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *