Suderinamumo testas

Ar tikite, kad tarp beveik 8 milijardų žmonių egzistuoja tasai idealus, vienintelis jums skirtas vyras? Romantiškose knygose ir filmuose rašoma, jog tai įmanoma. Tačiau realiame gyvenime viskas daug proziškiau.

Santykiai moko ir ugdo žmogų. Moteris ir vyras prisitaiko vienas prie kito ir evoliucionuoja dėka juos veikiančių jausmų. Todėl gali būti keletas idealų – ir tai puiku. Žemiau pateikiamų klausimų pagalba bus nesunku išsiaiškinti, ar vyras pateisina jūsų lūkesčius.

Kokie jo įsitikinimai santykių srityje?

Ko jis apskritai nori iš moters, kiek ją vertina? Kiekvienas vyras turi savo požiūrį į moters vietą jo gyvenime. Kažkam reikia šeimininkės, kažkam – meilužės. Kažkas tenkinsis draugiškais, partneriškais santykiais. Kažkas ieško mamos, kuri išklausytų ir pasirūpintų.

Būtina suprasti, kokių lūkesčių turi vyras jūsų adresu ir kokį vaidmenį jis skiria moteriai, žengiančiai su juo per gyvenimą.

Ką jis mėgsta buityje ir kasdienybėje?

Ši gyvenimo dalis ypatingai svarbi, kadangi kartu teks praleisti daug laiko. Kad nesuklystumėte, galite iš anksto aptarti, kas svarbu kiekvienam iš jūsų. Paimkite 10-15 banalių buitinių dalykų sąrašą – iškart paaiškės, kuo skiriasi ar sutampa jūsų lūkesčiai.

Kokius santykius turėjo jo tėvai ir kiek laiko jis su jais gyveno?

Visi žmonės pasąmoningai kartoja savo šeimos modelį. Jeigu ji buvo ir išlieka tvirta, tikėtina, kad vyro galvoje ir širdyje buvo pakloti puikūs pamatai.

Tačiau neskubėkite vyro atsisakyti, jeigu jo šeimoje būta neištikimybės ar blogų santykių. Kartais vyras tokią patirtį vertina kaip neteisingą, ir stengiasi, kad taip nenutiktų jo paties šeimoje. Kitas klausimas, ar jis aiškiai supranta, koks šeimos modelis bus teisingas ir ką reikia daryti, kad tokia šeima būtų sukurta.

Jis – komandos žaidėjas ar vienišas vilkas?

Komandiniai žaidėjai sporte linkę pasikliauti ir remtis kitais komandos žaidėjais, o vienišo vilko atveju viskas priklauso tik nuo paties vyro pastangų.

Pastarieji dažniausiai yra autoritariniai, dominuojantys, girdi ir pasikliauja tik savimi. Komandos žaidėjas tarsis, išklausys jūsų nuomonę. Norint daryti jam įtaką, prireiks lankstumo ir išminties.

Išsiaiškinkite, kokiam tipui priklauso jūsų vyriškis ir ar esate pasiruošusi žaisti pagal jo taisykles.

Ko jis nori ateityje?

Svarbu, kad žiūrėtumėte ta pačia kryptimi.

Galite iš esmės skirtis vieni nuo kito, kai kalba eina apie pomėgius, laisvalaikį, gastronominius ir muzikinius pomėgius. Tačiau šie skirtumai nublanksta prieš vertybes. Vertybės yra visi tie reikšmingi dalykai, kurie turėtų jus suvienyti.

Kaip jis mato jus?

Svarbu, kad nuo pat santykių pradžios vyras stengtųsi jus pažinti. Dažnai egoistai vyrai nesigilina į moterį, jie orientuojasi tik į save.

Dar blogiau, kai jie bando jus pakeisti. Vertinkite žmogų, kuris negėdins jūsų už jūsų įsitikinimus, nesieks priversti jus atitikti jo įsivaizduojamą idealą.

Tik ta sąjunga, kurioje vyras kasdien domisi savo moterimi ir ją palaiko, turi visus šansus ilgam gyvenimui.

Kaip jis elgiasi su kitais?

Ar jis malonus, jautrus, atviras, džentelmeniškas, o gal aklas kitų poreikiams? Tai labai svarbu, kadangi laikui bėgant meilė šiek tiek transformuojasi, aistra atslūgsta, vyras nusiima kaukę, kurią nešioja saldainių-puokščių laikotarpiu.

Neklausykite, ką kiti kalba apie jį – klausykite, ką jis pats kalba apie kitus. Jis yra tikras, parodo tikrąjį savo veidą, kai bendrauja su aplinkiniais ir sociumu. Būkite pasiruošusi, kad po kelerių metų jis elgsis su jumis panašiai.

Kaip jis elgiasi kritinėje situacijoje?

Kaip jis pasireiškia tais momentais, kai sunku suvaldyti emocijas? Tai gali būti eismo įvykis, muštynės ar kažkas kita, kas sukelia stresą ir šoką. Tai yra jo asmenybės indikatorius.

Ar pripažįsta savo klaidas?

Visi klysta, tik nedaugelis tai pripažįsta. Kai kurie vyrai mano, kad pripažinti pralaimėjimą yra silpnumo ženklas.

Tačiau iš tikrųjų reikia stiprios vidinės šerdies, kilnumo ir atsakomybės jausmo, kad pripažintum savo klaidą, nekaltindamas dėl visko kitų.

Kaip jis jus gina?

Ar stoja jūsų pusėn, ar supranta jūsų poziciją, kai pasaulis atsisuka prieš jus? Svarbu, kad vyras išmūrytų jums tas emocines sienas, už kurių jūs, kaip maža mergaitė, galėtumėte pasislėpti nuo išorinių kataklizmų.

Toks vyriškas palaikymas yra bet kurios moters svajonė ir vienas iš pagrindinių sveikų ir ilgalaikių santykių veiksnių.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *