Sukurti laimingus santykius paprasta, tereikia suprasti vieną tiesą

  • Kas tu?
  • Kokia tu?
  • Ar galima tave mylėti?

Atsakymus į šiuos klausimus gavai pirmaisiais gyvenimo metais. Žiūrėjai, kaip tėvai į tave žvelgia, kaip su tavimi elgiasi ir darei apie save išvadas.

  • Mama rūpinosi – reiškia esi verta meilės;
  • Mama jautė baimę, maskuodama ją rūpinimusi – tau atrodė, kad būtent tu esi mamos problemų šaltinis ir nuo tų laikų iki šiol tave kankina kaltės jausmas;
  • Tėtis taip norėjo berniuko, tu skaitei šį norą jo akyse. Ir dabar sergi apsišaukėlio sindromu;
  • Iš tavęs reikalavo konkretaus elgesio ir tu galiausiai praradai kontaktą pati su savimi.

Ir štai vieną gražią dieną tu… įsimylėjai.

Ne, ne į gerą, puikų, nuostabų – tokie tau atrodė nuobodūs. Tau patiko abejingas. Jis priminė tau mamos šaltumą. O gal tau kilo noras jį išgelbėti, juk tu nesugebėjai išgelbėti tėčio, kuris gėrė.

Štai kas svarbu: tai, ką nori parodyti vyrui, paaiškinti jam, iš tikrųjų nori parodyti, paaiškinti sau ir savo tėvams. Išsiaiškink vaikystės traumas, santykius su tėvais ir 99% konfliktų su vyru pradings savaime. Ateis harmonija ir tarpusavio supratimas.

Įsivaizduok santykius, kuriuose nieko nereikia įrodinėti. Galima dovanoti ir priimti meilę. Tau patinka geri ir verti, o ne blogiečiai. Tu to verta!

O gal moteris nenori nieko įrodyti sau ir tėvams? Galbūt tai vyras – nemylintis, nedėmesingas? Tačiau moteris, neturinti poreikio įrodyti sau ar tėvams, kad yra verta meilės, tokio vyro neturės.

Tavo mylimas žmogus – tavo veidrodis.

Judviejų santykiai – tavo vaikiškų traumų veidrodis.

Nori sureguliuoti su juo santykius? Pradėk nuo pradžių. Ne nuo vyro, o nuo savęs. Išsiaiškink savo vaikiškas traumas, santykius su tėvais, visa tai sureguliuok, sutvarkyk ir tada 99% konfliktų ir problemų su vyru paprasčiausiai išnyks.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *