Susiprotėk pats, mielasis…

Įsivaizduokite situaciją: dar nespėjote pagalvoti, ir staiga – bac! – ir viskas staiga atsirado! Ir nesvarbu, kas tai bebūtų – puodelis kavos, auksinė apyrankė, madingos veislės šuniukas, prašmatnūs bateliai, kruizas prabangiu laineriu…

Juk mes svajojame apie dovanas, tiesa? Ir ne šiaip apie dovanas, o apie ypatingas. Mes jau regime save šezlonge ant akinančiai balto kruizinio lainerio denio, o išdresiruotas padavėjas be garso išdygsta šalia jūsų, kai tik jums į galvą šauna mintis apie kokteilį. Aplink jus – prabanga, respektabilumas… Ir apskritai – viskas taip nuostabu, kaip tik įmanoma pasvajoti.

Mums norisi, kad padovanotų. Būtent mylimas žmogus kad imtų ir štai taip padovanotų!

O jis dovanoja tai šalikėlį (jam taip mama patarė), tai knygą (jam pačiam patinka skaityti), o gal apskritai keptuvę ir puodų rinkinį. Jokios romantikos, nyki, banali buitis.

Ir taip bėga metai, o mes vis laukiame, kada gi jis susiprotės, kad norime į kruizą, kad mūsų jau nekantraudamas laukia laineris ir padavėjas su kokteiliu.

Laukiame ir nirštame, koks nesupratingas padaras tas mūsų partneris. Ir gadiname kraują tiek sau, tiek jam.

Ką gi daryti?

O jūs į save veidrodyje žiūrėjote? Bent jau šiandien iš ryto užmetėte akį? Ten kartais jums ant kaktos nėra bėgančios eilutės kaip TV ekrano apačioje? Vyras žvilgtelėjo, perskaitė ir viską suprato, nebereikia nieko jam sakyti. Yra bėganti eilutė? Nesimato?

O gal jūsų mylimasis turi galvoje WiFi – kaip išmanusis telefonas? Jums šovė mintis, o jis jau žino, per WiFi jam ta mintis atkeliavo…

Ką – ir WiFi nėra?

Tada belieka tik viena išeitis – pasakyti žmogui, atvirai ir sąžiningai, kokios dovanos jums norisi.

Ir jeigu jums atrodo keista pati mintis, kad apie savo norus ir poreikius reikia kalbėti, nes juk jis ir taip turi susiprotėti – tai, iš visko sprendžiant, jums dar reikia suaugti. Ir ne fiziškai (šia prasme jūs jau seniai ne maža mergaitė), o emociškai.

Nes suaugęs žmogus puikiai žino, kad jeigu jam kažko norisi, ar kažko labai reikia, tai:

  • Apie tai reikia pasakyti;
  • Reikia būti pasiruošusiam, kad šiuo konkrečiu momentu noras gali būti neišpildytas;
  • Reikia būti pasiruošusiam, kad šito noro kitas žmogus apskritai negalės patenkinti;
  • Reikia būti pasiruošusiu, kad noras bus išpildytas, tačiau vėliau – dėl visiškai objektyvių priežasčių;
  • Suaugęs žmogus pajėgus ir pats pasirūpinti savo norų ir poreikių patenkinimu.

Ir suaugusiam žmogui visame tame nėra nieko neįprasto ar keisto. O štai laukti ir tikėtis, kad aplinkiniai patys susiprotės ir tuojau pat puls tenkinti jūsų norų – tai nesuaugusio žmogaus, mažo vaiko būsena ir pozicija.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *