Svarbiausias harmoningų santykių komponentas

Mes galime manyti, kad pati didžiausia problema – tai susirasti savo antrą pusę, tačiau sunkiausią užduotį mums vis dar teks įveikti.

Bet kokiuose santykiuose reikia būti lankstiems.

Kas yra lankstumas? Tai – kai supranti, jog kivirčo metu gali būti teisus, tačiau vis tiek žengi link susitaikymo, kadangi santykiai tau svarbiau, nei būti teisiam.

Lankstumas nereiškia, kad turime būti visada geri ir patogūs. Tiesiog išmintingi žmonės žino, kada reikia pademonstruoti silpnumą, o kada – bekompromisinę jėgą. Viskam sava vieta ir laikas.

Ką reiškia būti lankstiems santykiuose?

Neleiskite, kad jus valdytų emocijos. Prieš kažką pasakydami, gerai pagalvokite. Ypatingai vyrai labai nemėgsta įvairiausių moteriško stiliaus galvosūkių, mįslių, dėl to kalbėti reikia tiesiai šviesiai – apie tai, ko jums reikia. Tas pats, tik ne taip aštriai, galioja ir moterims.

Viskas dėl to, kad moters smegenys suderintos procesams, o vyrų – rezultatui. Būtent dėl to, kai moteris pasako: „Būtų malonu kur nors nueiti pailsėti“, vyras į tai niekaip nereaguos. Pernelyg abstraktu ir neapibrėžta. O jeigu išgirs tikslesnę repliką: „Mielasis, paimkime savaitę atostogų ir nuvažiuokime į kalnus paslidinėti“ – jis pradės galvoti ir planuoti, kaip pasiekti tai, ko nori moteris, kad mylimoji pasijaustų laiminga.

Moteris turi didžiulį arsenalą priemonių, kad gautų, ko trokšta. Mielos gudrybės, švelnumas, rūpestingumas – vyrus tai visada nuginkluoja.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *