Svarbiausios išvados, kurias reikia padaryti po išsiskyrimo

Išsiskyrimas visada susijęs su nuoskauda ir skausmu. Tačiau negatyvi patirtis nė kiek ne blogesnė už pozityvią. Ji padeda pasidaryti teisingas išvadas ir gyventi toliau.

Žmonių nepakeisi

Daug kas nusivilia santykiais, pasirinkę ne tą žmogų. Kai įsimyli, trūkumų nepastebi. O kai jie išplaukia į paviršių, mums atrodo, kad laikui bėgant, antroji pusė pasikeis. Tiesiog reikia labiau pasistengti. Tai didelė klaida. Žmonės niekada nesikeičia, jei tik patiems nekyla toks noras. Dėl to, žengdami į sekančius santykius, būkite apdairesni.

Žmonių idealizavimas

Vėlgi dauguma įsimylėjusių laiko savo meilės objektus žymiai geresniais, nei tie yra iš tikrųjų. Mergina gali galvoti: “vaikinas aukštas, reiškia, stiprus, apgins”. O iš tikrųjų jis bailokas ir baisus egoistas. Dėl to vertėtų paanalizuoti antros puselės elgesį, tik taip paaiškės, kokia ji yra giliai širdyje. Nereikia priskirti žmonėms nebūtų savybių.

Puiku, kad vis dėlto susitikote

Kiekvienas žmogus turi savyje kažką jums skirto. Ko nors naujo išmokti galima ir iš buvusių. Galbūt tie žmonės ramiau žvelgė į problemas, turėjo įdomų hobį ar tiesiog mokėjo džiaugtis gyvenimu.

Kiekvienuose santykiuose visada esama kažko gero. Kodėl neišsaugojus maloniausių momentų atmintyje?

Neištirpkite kitame žmoguje

Šią klaidą dažniausiai daro moterys. Jos gali visiškai ištirpti mylimame žmoguje. Mergina klausosi muzikos, kuri patinka vaikinui, pamėgsta krepšinį. Tai nėra blogai, tačiau šitaip galima visiškai prarasti savo “Aš”.

Laikui bėgant, tokia mergina vaikinui tampa neįdomi. Nieko tragiško, jei du mylintys žmonės turi skirtingus pomėgius. Tikriems jausmams jie netrukdo.

Nebijokite išsiskyrimų

Turbūt pats svarbiausias dalykas – neverta bijoti išsiskyrimų. Geriau iškart baigti santykius, jei pamatėte, jog žmogus netinka, nei paskui ilgą laiką tyčiotis vienas iš kito. Tai leis išvengti nereikalingų pergyvenimų ir atvers duris naujiems santykiams. Ir kas žino, galbūt būtent jie taps idealiais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *