Svarbūs klausimai partneriui sužinojus apie jo neištikimybę

Pirmas klausimas, kuris ateina į galvą, kai moteris sužino apie vyro neištikimybę: „Ką aš padariau ne taip?“ Jis iš principo neteisingas. Išsiaiškinti išdavystės priežastis būna sunku, bet tai padės priimti teisingą sprendimą toms, kurios nežino, ar verta atleisti partneriui ir bandyti atgaivinti santykius. Šie penki klausimai padės jums suprasti, ar santykiai dar turi šansų.

1. Kodėl pradėjai manęs vengti?

Pasak santykius tyrinėjančio Teksaso technologinio universiteto daktaro Jasono Whitingo, dažniausiai neištikimybė išaiškėja po to, kai vienas partnerių atitolsta nuo kito.

Kai žmogus susierzina, išgirdęs klausimą, kodėl jis atšalo, tai taip pat gali byloti apie neištikimybę, sako J. Whitingas.

Jeigu pastebite, kad partneris pasidarė uždaresnis, ne toks švelnus kaip anksčiau, vengia intymių santykių, paklauskite jo, kodėl taip pasikeitė. Tai padės vyrui aiškiau suvokti savo motyvus.

Jis gali atsakyti, jog atsiribojo todėl, kad jūs per daug laiko praleidžiate darbe, nepatenkinate jo lovoje ar atrodote ne taip, kaip anksčiau. Prisiminkite, jog nė viena iš šių priežasčių nereiškia, kad jūs nusipelnėte išdavystės ar esate dėl kažko kalta. Tai jis nusprendė permiegoti su kita moterimi, užuot pasikalbėjęs su jumis apie jūsų problemas ir kartu ieškojęs sprendimo.

2. Ar tu suinteresuotas mūsų santykių pataisymu?

Prisipažinęs dėl neištikimybės, partneris gali pasakyti, kad tai buvo jo klaida ir jis pasirengęs viską atitaisyti. Atgailaujantys žmonės būna linkę pažadėti bet ką, bet jums svarbu įsitikinti, kad jis pasirengęs tesėti savo pažadus.

Paaiškinkite vyrui, kad net tuo atveju, jeigu jūs nuspręsite jam atleisti, tai neįvyks iškart. Problemos, kurios privedė jį prie neištikimybės, neišsispręs tik todėl, kad jis nori viską susigrąžinti. Atkurti pasitikėjimą bus sunkiau, nei pamiršti skriaudą.

Jam verta gerai pasvarstyti, ar yra pasirengęs įdėti pastangų, kad pataisytų jūsų santykius, ir kokių pokyčių gali dėl to imtis.

3. Ką dabar darysi, kad taptum sąžiningesnis su savimi ir manimi?

Sunkiausias dalykas po neištikimybės – vėl imti pasitikėti. Štai kodėl emocinė neištikimybė (flirtas, intymus susirašinėjimas, pasikeitimas fotografijomis) kartais būna labiau pragaištinga už fizinę. Žmonėms nemaloniausias ne faktas, kad partnerį kažkas lietė, o tai, kad jis tapo artimas kažkam kitam.

Jeigu partneris nori likti su jumis po neištikimybės, tikriausiai jis apipils jus prisipažinimais apie tai, kokia esate jam brangi. Tačiau tie žodžiai nieko nereiškia, jei nežinote, kokius konkrečiai žingsnius jis ketina žengti, kad jūsų santykiai judėtų pirmyn.

Dažnai po atleidimo veidmainingas žmogus stengiasi kuo greičiau nutaisyti miną, kad nieko nebuvo, ir sugrąžinti santykius į senas vėžes, nors jo partnerei kur kas svarbiau gauti patvirtinimą, kad tokie dalykai daugiau nepasikartos.

Jeigu vyras nežino, kaip pataisyti situaciją, pasiūlykite savo sprendimą. Nesigėdykite prašyti visko, kas galėtų padėti jums susigrąžinti pasitikėjimą. Net jei anksčiau tai nebuvo priimtina, galite pareikalauti priėjimo prie jo išmaniojo telefono ir socialinių tinklų, ilsėtis tik kartu ir reguliariai skambinti vienas kitam. Taip, sveikuose santykiuose reikia gerbti asmenines partnerio ribas, tačiau dabar jums reikia daugiau kontrolės, kad galėtumėte juo pasikliauti. Ir nebijokite jam to prisipažinti.

4. Kaip tu aiškinai sau savo elgesį, kai išdavinėjai mane?

Kai jūs su partneriu pakalbėsite apie tai, kaip būtent jis jus apgaudinėjo, ką sakydavo, kad nuslėptų neištikimybę, kaip pateisindavo sau savo poelgį, ką jautė, tai padės jums suprasti, kas tuo metu vyko jo galvoje. Tačiau būkite atsargi, per tokius prisipažinimus galite sužinoti daug jums nemalonių smulkmenų. Įsitikinkite, kad esate gana stabilios būklės, kad galėtumėte priimti tokį smūgį.

5. Ar tu ketini pratęsti bendravimą su savo meiluže?

Atrodo, kad tokio klausimo apskritai neturėtų būti ir jo tolimesnis kontaktas su meiluže neįmanomas, tačiau tuo jums būtina įsitikinti. Jūs turite žinoti, ar jų keliai dar kaip nors susikirs, pavyzdžiui, darbe, tarp bendrų pažįstamų, kitose vietose ir situacijose. Ar jis išsaugojo jos kontaktus? Ar neišbrauks jos iš savo socialinių tinklų? Jis turi suprasti, kad nuo šio momento bet koks susitikimas su meiluže, net atsitiktinis, sukels abejonių dėl jo ištikimybės. Geriausias būdas išvengti abejonių – konkrečiai žinoti, ar meilužė dar kokiu nors būdu liks jūsų gyvenime.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.