Tai pasakiusi, rizikuoji likti viena

Jei manęs paprašytų įvardinti vieną frazę, kuri pavertė 30-50 metų amžiaus moteris greitai gendančia preke, atsakyčiau net nesudvejojusi. Būtent šie klastingi žodžiai paskelbė nuosprendį gražioms ir brandžioms moterims, nustumdami jas į gyvenimo šalikelę. Tačiau vis tiek kiekvieną dieną iš visų pusių girdžiu:

-Vyras privalo…

Įdomiausia, kad ši frazė tariama ne savo išrinktiesiems, ne teisėtiems sutuoktiniams ar kokiems nors verslo partneriams. Ji tariama dar susipažinimo etape!

Tai kažkoks masinis proto pasimaišymas, labai keistas logikos defektas – kažko reikalauti iš žmogaus, kurio tu kartais netgi akyse nesi mačiusi.

O juk pateikdama savo reikalavimus vyriškiui vos tik su juo susipažinusi, moteris elgiasi būtent taip. Ji to vyro dar nepažįsta, bet pretenzijos ir reikalavimai jau liejasi per kraštus.

Pavyzdžiui, būtų labai keista reikalauti, kad nepažįstamas žmogus būtinai tave dosniai vaišins per patį pirmą pasimatymą.

Kai kurios aiškina, kad tai, atseit, patikrinimas – ar jis ne šykštuolis, ar bus geras vyras, ar aprūpins šeimą.

O ką pasakytų paprasta normali moteris, jei koks nors vyras atsitemptų ją į savo viengungišką butą jau per patį pirmą pasimatymą ir priverstų išvirti cepelinų ir išplauti grindis? Irgi patikrinimas – ar bus ši moteris gera šeimininkė.

Kitos netekėjusios ypatos labai mėgsta pakalbėti apie tai, kad jų vyriškiai turės būti pasiturintys. Su butu, automobiliu, nežiūrint į tai, kad jam dar tik 30, ir būtinai turi daug uždirbti. Priešingu atveju – tai alfonsas. Kam man vyras, kuris manęs neišlaikys? Jis privalo išlaikyti.

Gaunasi, kad jiedu dar vienas kito dorai nepažįsta, o vyro skolos ir pareigos moteriai kažkur jau pamažu kaupiasi, jau pradėjo suktis skaitliukas.

Įsivaizduokite situaciją: gatvėje prie jūsų prieina svetimas, nelabai kaip atrodantis vidutinio amžiaus dėdė ir staiga pareiškia, kad jūs privalote jį išlaikyti. Man rodos, jūs paprasčiausiai greitąją pagalbą jam iškviestumėte. Ir tuo pat metu pažįstu begalę moterų, kurioms visiškai natūralu pliurpti tokias kvailystės pokalbių metu.

Rezultatas liūdnas. Būtent TOKIŲ moterų dėka, VISOS moterys vyrų akyse atrodo kaip neadekvačių idiočių kaimenė. O patys vyrai pavirto piktais cinikais. Jeigu jau vis tiek mane negailestingai tręš, tai bent jau pasirinksiu pačią jauniausią ir gražiausią iš visų tų savanaudžių kalių. Vis tiek būsiu skolingas, vis tiek viską privalėsiu. O pats nieko už tai negausiu, išskyrus nežemišką grožį, kuris, atvirai kalbant, labai greitai susidėvi. Na, gal dar vaikų padovanos. Tada jau geriau kuo jaunesnė!

Kaip sulaužyti šitą užburtą ratą, kaip sugrąžinti vertę kiekvienai moteriai, nepriklausomai nuo amžiaus, ūgio ir svorio?

Aš rekomenduočiau niekada nekalbėti, kad vyras privalo, jei kalba eina apie nepažįstamus vyriškius. Netgi negalvoti šitaip!

Mano manymu, žymiai teisingiau būtų pradėti nuo žodžių: o ką galiu duoti aš? Netgi mintyse. Ir kai tik mintys tokiu būdu persitvarkys jūsų galvoje, atsiras ir vyras. Kitaip rizikuoji likti viena.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Tai pasakiusi, rizikuoji likti viena”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *