Tik dvi taisyklės – ir jūsų asmeninis gyvenimas visam laikui pasikeis

Originalas

Po santykių su priešinga lytimi patirties suprantame, kad nuo mūsų pasirinkimo priklauso mūsų ir partnerio gyvenimo kokybė. Kai išmintingai svarstome šį klausimą, klausome ne tik savo emocijų, tada apsisaugome nuo sugadintų nervų, saugome laiką, kurį galima iššvaistyti netinkamiems žmonėms

Yra tik dvi taisyklės, kurios pravers tiek vyrams, tiek moterims.

1. Pirma taisyklė – santykiuose turi būti lengva.

Lengva turi būti nuo pat pradžių, nuo pirmų akimirkų. Žmogus, su kuriuo jaučiatės taip, lyg seniai jį pažinotumėte, tinka labiau nei toks, kurį norisi apeiti lanku. Vaikinas, su kuriuo po penkiolikos minučių galėtume užsidaryti prekybos centro tualete geriau nei tas, kuriam septynerius metus rašėte laiškus ir nesulaukėte atsakymo. Mergina, kuri iš karto rodo dėmesį, geriau už neprieinamą gražuolę, kurią reikia nuvežti į Bahamų salas.

Paprasta – gerai, sudėtinga – blogai. Tai aksioma, nereikia jos įrodinėti. Apskritai santykiuose nieko nereikia įrodinėti savo kailiu. Nereikia nieko siekti, prie nieko taikytis, paskui nieką nereikia bėgioti.

Padarę taip kartą, darysite kiekvieną dieną ir matysite prieš save kaprizingą, nepatenkintą veidą. Jei iš karto neužsimezgė, neužsidegė – netampykite katino už uodegos. Reiškia, ne jūsų žmogus. Sudėtingi santykiai tinka tik tiems, kam nuobodu ir kas turi daug laiko. Likusiems tokios kančios tik gadina nervus.

Nereikia tempti sunkių santykių. Santykiai, kuriuose tik ir šokate pagal kažkieno dūdelę, žemina. Anksčiau ar vėliau jūsų kantrybė trūks. Nesileiskite įpainiojami į sudėtingus santykius.

2. Antra taisyklė ne mažiau svarbi – santykiai turi teikti džiaugsmą.

Šio teiginio irgi nereikia įrodinėti. Kai tik santykiai nustojo teikti džiaugsmą, ėmė teikti tik negatyvius jausmus ir potyrius, kirskite juos iš pat šaknų.

Neįpraskite prie santykių aiškinimosi, ašarų ir daužomų indų. Meskite ilgus pokalbius, priekaištus, abipusius kaltinimus. Tai nenormalu. Tai kelias į pragarą. Vis tik iš santykių dingsta džiaugsmas, jie tampa skausmingi.

Atrodo, taip paprasta, bet daugelis žmonių daugybę metų gromuliuoja nuoskaudas. Jie užima galvas nereikalingu aiškinimusi. Nereikia to daryti. Kai tik suvokiate, kad jūsų žodžiai atima džiaugsmą, užsičiaupkite. Prasideda priekaištai – išeikite. Žmogus nori tik kaltinti ir priekaištauti – neleiskite įpiršti jums kaltės. Išeikite.

Santykiai turi teikti džiaugsmą. Visus kitus santykius – „dėl vaikų“, „todėl, kad visi taip gyvena“, „iš įpratimo“, „todėl, kad be jo dar blogiau“ galima tiesiog išmesti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *