Tikra meilė ir neištikimybė

Neištikimybė partneriui reiškia, kad iš tikro jūs jo visiškai nemylite. Tikroje meilėje nėra vietos neištikimybei. O jeigu būta neištikimybės praeityje, visiškai tikėtina, kad melavote pats sau apie savo tikruosius jausmus. Tai labai karti tiesa, tačiau tiesa.

Sąžiningumas, tarpusavio supratimas, ištikimybė kartu su buvimu greta mylimojo – esminiai sveikų santykių elementai. O neištikimybė užbraukia iškart visus šiuos elementus, kadangi yra visiška jų priešingybė.

Kai esate neištikimi tam, kurį „mylite”, pažeidžiate jo pasitikėjimą, sudaužote širdį ir daugeliu atveju sunaikinate jo tikėjimą tikra meile ir tuo, kad jis sugebės kada nors ją surasti. O be to – kai esate neištikimi žmogui, kuris išties jus myli, suteikiate jam labai daug skausmo. Jei patys kada nors patyrėte neištikimybę, suprasite, apie ką kalbu. Taip, anksčiau ar vėliau atlėgsta pyktis, tačiau iš pradžių jūs jaučiate nepakeliamą skausmą.

O kartu su skausmu ateina klausimai. Vėl ir vėl klausinėjate savęs, ar tai ne jūsų kaltė, ar nebuvo galima kažkaip užkirsti tam kelio…

Liaukitės save kankinti. Iš tikrųjų jūsų partnerio neištikimybė neturi nieko bendro su tuo, ką padarėte ar nepadarėte, kadangi jis niekada jūsų nemylėjo. Neištikimybės priežastis – ne jūs, o jis.

Partneris nepasirengęs rimtiems santykiams. Jis jūsų negerbia. Jis apskritai nelaiko jūsų savo partneriu ir gyvenimo draugu. Nes kitaip jis greičiau save šimtąkart įskaudintų, negu suteiktų skausmą jums. Juo labiau fizine neištikimybe.

Viskas labai paprasta – jeigu esate neištikimas partneriui, jūs jo negerbiate. Štai ir viskas. Taškas. Savo neištikimybe sutrypiate partnerį į purvą, sudraskote pagarbą jam į skutus. Kai išties kažką mylite – jums labai brangūs santykiai su tuo žmogumi, o neištikimybė neturi nieko bendro nei su pagarba, nei su padorumu.

Mums visiems norisi, kad mylimas žmogus būtų pats geriausias draugas. Kuris sugebės pralinksminti, su kuriuo įdomu, kurio akivaizdoje galima būti visiškai atviram ir pažeidžiamam. Kuris niekada tyčia neįskaudins ir kurio mes patys negalėsime įskaudinti. Tai kodėl neištikimi partneriai iš pradžių prisipažįsta meilėje, o paskui padaro tai, ką padaro?

Į klausimą atsakyti gali, tarkime, Gigi Engle, pasižymėjusi dažna neištikimybe visiems savo vyrams:

„Aš rūpinausi vyrais, kuriems buvau neištikima. Mylėjau kiekvieną iš jų, tegu ir savaip. Tačiau aš nemylėjau jų pakankamai stipriai, kad likčiau ištikima. Jeigu negalite atsisakyti svetimų prisilietimų, jeigu negalite priešintis sekso su kitais žmonėms traukai vardan santykių su mylimuoju, reiškia, jūs nepakankamai vertinate tuos santykius”.

Patylėjusi, Gigi pridūrė:

„Pirmą kartą per visą savo beprotišką, chaotišką intymų gyvenimą man atrodo, kad iš tikrųjų įsimylėjau – taip įsimylėjau, kad atsidūriau devintame danguje iš laimės. Ir šie mano santykiai skiriasi nuo ankstesnių tuo, kad aš labai giliai, iš visos širdies gerbiu savo vaikiną. Man šlykšti netgi mintis apie tai, kad leisčiausi paliečiama kito vyro, mane šiurpas nuo tokios minties krečia. Aš neįsivaizduoju situacijos, kad galėčiau įskaudinti žmogų, kurį taip myliu ir gerbiu”.

Taip, neištikimas partneris išties gali įsimylėti iki tokio lygio, kad pamirš ir galvoti apie svetimas lovas, tačiau tie, kuriems jis buvo neištikimas, turi pilną teisę nelaukti šio stebuklingo persimainymo, o pasieškoti tikros ir ryškios meilės su žmogumi, kuris bus ištikimas.

Esate vertas sąžiningos meilės. Kurioje esama vietos atvirumui ir tarpusavio pagarbai. Ir kol esate sąžiningas su partneriu, reiškia, žengiate teisingu keliu.

Taip kad pasistenkite kiek galima dažniau kalbėtis vienas su kitu ir visada būti pasirengusiam dialogui, kad iškilus problemai visada galėtumėte ją aptarti. O svarbiausia – mylėkite save.

Šitas pasaulis ir taip pilnas nepasitikinčių savimi šunsnukių, kai kurie iš jų gali labai stipriai jus įskaudinti vien dėl to, kad jus papainiojo nelabasis į juos įsimylėti. Neleiskite, kad jie sugriautų jums tikėjimą tikra meile.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *