Tikri vyrai nekovoja dėl moters. Ir štai kodėl

Daugelis įsitikinę, kad vyras turi būti medžiotoju. Kad santykiuose su moterimis reikia didžiulio atkaklumo, neįtikėtinų pastangų, kad gautum norimą rezultatą. Tačiau tai – klaida. Tikras vyras niekada nekovos dėl moters, kuri jo nenori.

Akivaizdu, kad vyras turi pasistengti, kad susirastų moterį, parodyti iniciatyvą, tačiau egzistuoja riba, kurios peržengti nevalia. Tai niekada neduos geidžiamo rezultato.

Visiems norisi būti geidžiamais. Nėra nieko blogo, jei demonstruoji moteriai savo simpatiją, parodai, jog nori su ja būti. Tačiau kai tik perlenksi lazdą, akimirksniu pavirsi apgailėtinu, niekam nereikalingu elgetautoju arba atsidursi moteriai po padu. Toks elgesys nekelia jokios pagarbos, netgi daugiau – atstumia. Moteriai darosi bjauri pati mintis, kad toks vyras bus greta jos. Ir ji ims aktyviai priešintis atkakliam merginimuisi. Kuo labiau stengsiesi, tuo stipriau tave stengsis atstumti.

Pradėjęs aktyviai siekti moters, turi aiškiai suprasti, kur tai gali nuvesti, kas tavęs laukia ateityje. Jeigu pavyks ją užkariauti – ar esi pasirengęs tolimesnei santykių plėtotei, kai santykiams išsaugoti teks dėti vis naujų ir naujų pastangų? Ar esi pasirengęs susitaikyti su tuo, jog ji neįneš į santykius jokio savo indėlio?

Jeigu ne – laikas sumažinti apsukas ir palūkėti atsakomųjų moters žingsnių.

Vyrukai, kurie santykių pradžioje pradeda „veikti pilnais apsisukimais”, labai greitai pavargsta. Jie išeikvoja visą savo resursą gundymui, o paskui subliūkšta kaip prakiurę balionai. Moteriai tai tikrai nepatiks, ji nusivils ir ims kaltinti jį, jog jis pasikeitė, tapo šykštesnis, abejingesnis, kad pradingo romantika. O jis viso labo tapo pats savimi.

Kai sieki moters – sukoncentruoji į ją visą dėmesį. Tau nustoja egzistuoti kiti žmonės, darbas, draugai, pomėgiai. Tu visas įsitrauki į persekiojimo procesą, tu nustoji vystytis kaip vyras, prarandi asmenybę. Dar blogiau, jei galiausiai paaiškės, jog tai – ne tavo moteris, kad visos pastangos buvo veltui.

Tu apsimetei kitokiu žmogumi, dėl to ir susiradai sau netinkamą moterį.

Jei būtum likęs savimi ir nevaidintum supermeno, būtum sutikęs moterį, kuri įvertintų tavo realius bruožus, o ne išgalvotus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *