Trys auksinės bendravimo su vyrais taisyklės

Moterys dažnai įsižeidžia ir supyksta ant vyrų. Į klausimą „kaip aš atrodau?“ vyras atsako, kad nepakenktų numesti porą kilogramų. O paklaususi, ko jis nori, moteris gali išgirsti atsakymą „alaus bokalo“ ir pastebėti visišką jo abejingumą jos sukurtai romantiškai aplinkai namuose. Apie subtilias užuominas, kurių vyrai visai nesupranta, net kalbėti neverta. Kaip galima ant jų nepykti? Pasirodo, galima!

Svarbu suvokti, kad vyrai ir moterys mąsto visai skirtingai. Jeigu jūs trokštate išsaugoti savo nervų sistemą, vertėtų įsidėmėti kelias paprastas bendravimo taisykles.

Trys auksinės taisyklės

1. Užduodamos vyrui klausimą, į kurį jo atsakymas jūsų nedomina, pasiruoškite išgirsti tokį atsakymą, kuris jums gali nepatikti. Vyrai mėgsta prisikasti iki esmės, todėl dažnai nesupranta, kad esama tokių klausimų, į kuriuos geriau būtų atsakyti „tu – geriausia iš visų“, ir viskas. Nesupratingas vyras gali nuoširdžiai išdėstyti viską, ką galvoja.

2. Neverta klausinėti vyro, apie ką jis susimąstė, jeigu nesate nusiteikusios gvildenti tokių klausimų kaip automobilių detalės, žvejyba, motociklų lenktynės, šaudymas, nešvarūs nagai ir pan. Geriau pasakykite iš anksto, koks atsakymas jums būtų priimtinas, pavyzdžiui: „Mane apėmė romantiškos nuotaikos. Gal pakalbėkime apie meilę? O tu apie ką galvoji?“ Pasinaudojęs jūsų pasufleruota tema, vyras nusiteiks jus dominančiam pokalbiui. Tada jūs abu galėsite maloniai šnekučiuotis.

3. Prašykite vyro konkrečiai to, ką norite gauti. Subtilios užuominos nepadės, o nesubtilios – dar labiau. Vyrui geriausia tiesiai pasakyti, ko jums reikia ir ko norite. Tada jam nereikės laužyti galvos, bandant atspėti, ko jūs siekiate konkrečiu momentu. Vyrai moka būti dėkingi. Žinodami, ko moteriai reikia, jie būtinai atsakys malonia staigmena ir pasirodys dėmesingi.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *