Trys banginiai, ant kurių laikosi geri santykiai su vyru

Yra trys labai svarbūs momentai, ant kurių bazuojasi ir laikosi išties geri ir kokybiški santykiai su jūsų vyriškiu. Tiesiog laikykitės šių principų ir viskas bus gerai. Taigi…

Niekada neaptarinėkite su savo mama ar draugėmis, ką jums kalba ir kaip su jumis elgiasi jūsų vyras

Jūs išsirinkote šitą vyrą, reiškia, dabar nėra ko skųstis juo visiems aplinkui. Viską spręsti reikia tik su juo, pavyzdžiui – kas jūsų netenkina santykiuose.

Juk jūsų draugės, nekalbant jau apie mamą, visada stos tik į jūsų pusę, taip bus visada, nepriklausomai nuo to, ką daro ar kalba vyriškis, ir įžvelgs jos jo veiksmuose bei žodžiuose labiau negatyvą, negu pozityvą. Juk priešingu atveju jums nebūtų dėl ko skųstis, tiesa?

Tačiau paskui judu susitaikysite, o štai draugės, artimieji ir pažįstami dar ilgai prisimins visa tai, ką jūs jiems apie savo vyrą prikalbėjote.

Niekada nesakykite savo vyriškiui, ką apie jį kalba jūsų draugės ar mama

Geriau neliesti šitos temos ir jos neaptarinėti. Net jeigu vyras pats paklaus, ką apie jį galvoja jūsų artimieji ir draugai, geriau tiesiog apsiriboti santūriomis frazėmis apie tai, kad jiems svarbiausia, kad jūs būtumėte laiminga su juo, o jeigu taip ir yra – tai jie su džiaugsmu priims jūsų vyriškį į savo draugiją ir neturės nieko prieš jūsų santykius.

Turėkite galvoje, kad daugumai vyrų apskritai nepatinka, kad jų mylimoji aptarinėja juos netgi su pačiais artimiausiais žmonėmis, dėl to laikykitės atsargumo.

Niekada su niekuo neaptarinėkite savo problemų ar intymių detalių, susijusių tik su jumis ir jūsų vyru

Išimtimi tapti gali nebent jūsų psichologas. O štai netgi patys artimiausi jums žmonės neturi žinoti absoliučiai visko, kas vyksta jūsų namuose. Neneškite šiukšlių iš namų.

Jei turite kokių nors problemų, tiesiog pasikalbėkite apie tai iš pradžių su vyru, o jeigu nepadės, kreipkitės į specialistą, be to, pageidautina, kad vyras žinotų, jog kreipėtės.

O dar geriau nueikite į bendrą šeimos konsultaciją ir jau ten aptarkite problemas ir tarpusavio nesupratimą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *