Trys dalykai, kuriuos reikia padaryti, jeigu pavargote būti viena

Skirtingais gyvenimo tarpsniais mes skirtingai žvelgiame į vienatvę. Būna, kad ji netgi patinka: kai nereikia su niekuo skaitytis, kai nėra sekinančių kivirčų, kai galima leisti laiką taip, kaip norisi. Dažniausiai taip būna jauname amžiuje arba iškart po išsiskyrimo.

Tačiau būna ir taip, kad tiesiog nekenčiate būti viena. Jūs pradedate netgi šiek tiek panikuoti, kad niekaip nesutinkate savo žmogaus. Smagia tokios savijautos nepavadinsi. Ypač tada, kai jūsų draugai ir artimieji irgi pradeda jūsų klausinėti, kada pagaliau susirasite ką nors sau tinkamo.

Jei dabar kaipti išgyvenate tokį laikotarpį, štai kas jums galėtų padėti:

Ženkite žingsnį atgal

Giliai įkvėpkite ir išanalizuokite, kodėl pavargote būti viena. Būkite sąžininga su savimi. Galbūt manote, kad jūsų vienišo žmogaus statusas byloja, jog esate nepatraukli, neįdomi ar nemylima. O gal tiesiog bijote, kad visiems laikams liksite viena.

Yra kažkokia konkreti priežastis, kuri jus neramina, ir ji kalba apie tai, ką jaučiate savo ir savo gyvenimo atžvilgiu. Būtina išsiaiškinti šią priežastį.

Šeimyninė padėtis niekaip nelemia jūsų asmenybės ar gyvenimo. Tačiau svarbu, kokius jausmus kelia jūsų statusas. Jeigu nepatinka būti vienai, reiškia, nepatinka leisti laiką su savimi.

Tačiau jūsų santykis su savimi juk yra patys svarbiausi santykiai. Būtent jie nustato toną visiems kitiems santykiams. Todėl būtina suprasti, KODĖL jums nepatinka būti vienai. Dažniausiai viskas susiveda į labai žemą savivertę.

Sufokusuokite žvilgsnį į kitus dalykus

Laikas liautis būti užsiciklinusiai į savo Vienintelio paieškas. Galbūt kažkada bandėte lankyti sporto salę, daugiau skaityti, susitikinėti su draugais ar skirti laiko sau. Tačiau kodėl jūs tai darėte ir tebedarote, kokiu tikslu? Tikitės, kad tokiu būdu susirasite Jį. Gaunasi, kad visos tos veiklos vis tiek nepadeda atkreipti dėmesį į kitus, su Vienintelio paieška nesusijusius dalykus.

Dėl to pagalvokite apie tai, kuo iš tikrųjų visada norėjote užsiimti, bet vis nerasdavote laiko. Išsikelkite sau stambius tikslus, iššūkius: parašyti knygą, gauti diplomą, pakeisti darbą. Pajauskite save ir tuo mėgaukitės. Jums reikia turėti kitą tikslą, vietoje nesibaigiančio ieškojimo.

Perkainuokite pažintis

Kai pavargstate būti viena, jūs į kiekvieną pažintį žvelgiate kaip į lemtingą. Tai sukuria spaudimą, jūs per daug tikitės iš žmogaus ir pasimatymo su juo. Žvelkite į tai paprasčiau: jūs paprasčiausiai susipažinote su nauju žmogumi.

Galbūt jis taps jūsų Vieninteliu, o gal taps tiesiog geru draugu ar žmogumi su jums naudingais ryšiais. Nereikia vertinti kiekvienos situacijos kaip vienintelio galimo varianto. Būkite atvira naujiems žmonėms.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *