Trys nedidelės idealių santykių paslaptys

Ar egzistuoja tobulų santykių paslaptis? Manau, kad taip, tik kiekvienam idealių santykių samprata turi savo prasmę ir reikšmę, tačiau svarbiausia šiame šeimos laimės recepte – suprasti savo tikruosius norus ir poreikius, o ne pasiskolinti iš žiniasklaidos ar kitų autoritetingų šaltinių.

O tam reikia drąsos, apdairumo ir šiek tiek gyvenimiškos patirties. Pakalbėkime išsamiau apie kiekvieną iš šių trijų punktų.

Drąsa

Kodėl drąsa yra šio sąrašo viršuje? Vien todėl, kad tai išties svarbiausias ingredientas, kurio žmonės labai dažnai nepaiso. Bandydami atitikti dogmas, principus ir mados tendencijas, labai dažnai prarandame save, savo tikruosius troškimus. Ir jeigu vaikystėje dar sugebame žvelgti į pasaulį suaugusiųjų pasaulio šablonų ir taisyklių neaptemdytu žvilgsniu, jausti savo tikruosius širdies siekius, tai užaugę praktiškai prarandame šį vertingą įgūdį, gyvenimas pasidaro niūrus, pilkas ir viskas atrodo kažkaip sunku, be galo monotoniška.

Kad vėl pradėtum jausti sielos gyvumą ir pasaulio ryškumą, pakanka atlikti labai paprastą pratimą, tik reikia tai daryti kasdien. Jo akivaizdus paprastumas gali pasirodyti jums nevertu dėmesio, tačiau nedarykite skubotų išvadų. Pratimo esmė ta, kad kiekvieną dieną padarote sau du kokius nors malonius ir gražius dalykus, tik daryti tai reikia kuo sąmoningiau, su malonumo jausmu. Jūsų užduotis – žengti žingsnį šalin nuo šablonų ir įpročių, trukdančių jaustis gyvam ir neleidžiančių suprasti savo troškimų. Atlikdami šį paprastą pratimą išmoksite įsiklausyti į save ir savo poreikius, o tai jau yra labai didelis žingsnis link supratimo, ką iš tikrųjų norite matyti šalia savęs ir kokie santykiai jums patinka.

Apdairumas

Apdairumas – antras šiame sąraše. Be jo tikrai nieko nesigaus, nors logika, protas ir jausmų sfera dažnai atrodo visiškai nesuderinami. O veltui! Renkantis partnerį vien jausmais, emocijomis, rizikuojate suklysti, o jūsų idealūs santykiai nesusiklostys. Jausmai – nuostabu, tačiau gamta pakankamai gudri, išradinga ir netgi klastinga, kadangi, kai įsimylime, mūsų organizmas pagamina tokį hormonų ir kitų medžiagų kokteilį, kuris priverčia matyti išskirtinai pro rožinius akinius. Visas šis meilės svaigulys išsigaruoja maždaug po metų nuolatinio bendravimo, ir čia jūs įgyjate galimybę blaiviau pažvelgti į ilgalaikės sąjungos realybę ir galimybę sukurti idealius santykius būtent su šiuo konkrečiu žmogumi. Tik iš anksto perspėju: žmogus nepasikeis, nereikia turėti tokių iliuzijų, jums teks turėti reikalą su tokiu žmogumi, koks jis yra.

Gyvenimiška patirtis

Ir, pagaliau, gyvenimiška patirtis – neįkainojama mokytoja, deja, ne kiekvienam prieinama, bet visgi daugelis, laikui bėgant, šiaip ne taip išmoksta suprasti save ir aplinkinius. Bet kokie santykiai, tegu ir ne idealūs, visada yra kompromisai, dialogas ir, žinoma, supratimas, kad vyras ir moteris yra išties labai skirtingi. Galite iš to išpūsti problemą, o galite traktuoti tai kaip neįprastą faktą, suteikiantį jūsų sąjungai ypatingo pikantiškumo. O kaip su idealiais santykiais? Bet argi tobulumas toks svarbus, jei jums patinka tai, kas vyksta tarp jūsų dviejų?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *