Trys vyriški charakterio bruožai, dėl kurių moterys jų pasiilgsta

Manau, šis straipsnis bus įdomus dviejų tipų vyrams. Pirmieji nori suprasti, kaip elgtis, kad jų pasiilgtų. O antrojo tipo vyrai nori žinoti, kodėl moteris gali pasiilgti savo buvusio. Kaip vyrai gali dar ilgai prisiminti ir ilgėtis moters, taip ir moterys – vyro. Pabandykime išsiaiškinti, kodėl?

Pirmasis vyriškas bruožas – „mūro siena”. Turbūt visi esame girdėję, kad moterys mėgsta šitą dalyką: „už vyro – kaip už mūro sienos”. Ir visiškai neverta nusiminti vyrams, kurie pagal savo fizinius duomenis nepanašūs nei į mūrą, nei į sieną. Dabar kiti laikai, fizinė jėga reikalinga vis rečiau, į pirmą planą išplaukia visai kitos savybės.

Mūro siena – tai pasitikėjimas. Vyras palaikys, padės, patars, pamokys. Tai suteikia pasitikėjimo ir ramybės. Ir daugelis moterų siekia šios būsenos. Kaip vaikystėje, kai aplinkui viskas gera ir ramu. Štai kodėl ši savybė taip vertinama.

Jeigu su vyru taip ramu, jeigu vyras iš tiesų atsakingas ir patikimas, moteris visada jo pasiilgs, kai jo nebus šalia. Ar bent jau tame pačiame mieste. Juk ji žino, kad jeigu kas atsitiks, jis ateis ir viską išspręs.

O kai jo nėra kažkur netoliese, jau nebe taip ramu, nėra to pasitikėjimo, tikrumo ir moteris pradeda ilgėtis vyro. Juk kažkaip keista būtų pasiilgti vyro, kuris negali suteikti ramybės jausmo, kuris ir anksčiau to nedavė. Jokio pasitikėjimo.

Antroji charakterio savybė – organizuotumas. Visi turime laisvo laiko. Vieni šį laiką leidžia įdomiai ir smagiai, kiti nuobodžiauja ir nežino, ką čia nuveikus. O jeigu vyras gerai organizuoja laisvalaikį, jo pasiilgsta.

Pavyzdžiui, kai toks vyras buvo šalia, moteriai nereikėjo ypatingai sukti galvos, jis visada pateikdavo kokį nors įdomų planą. Kažkokias parodas, pasivaikščiojimus, renginius. Tai nebūtinai turi būti kažkas brangaus ar grandioziško, svarbiausia, kad būtų originalu ir įdomu. Tokio vyro pasiilgstama.

Jo moteris nėra pratusi galvoti apie laisvalaikį. O kai vyro nėra šalia, belieka čepsėti ledus ir žiūrėti serialus. Tai irgi įdomi laisvalaikio forma, nesiginčiju, bet juk ne kiekvieną dieną.

Ir jau nesigauna mėgautis savo laisvalaikiu kaip anksčiau, tenka eikvoti tas dienas ar valandas kaip pakliuvo. Geriausiu atveju moteris pakartos tai, ką jau darė kartu su vyru. Tie patys pasivaikščiojimai, tos pačios parodos. Tačiau vyras sugalvotų ką nors naujo, todėl moteris ima jo ilgėtis.

Trečia charakterio savybė. Gaila, bet kai kurie žmonės turi tai iš prigimties, o kitiems tenka ilgai to mokytis (ir ne faktas, kad iš to kas nors išeis). Kalbu apie humoro jausmą. Manau, kad šis punktas apskritai tinka viskam, ne tik vyrams ir moterims, ne tik santykiams.

Jeigu žmogus turi humoro jausmą, visi aplinkiniai jo visada ilgėsis. Na taip, aišku, kad ne visi, juk kiekvienas žmogus turi savo unikalų humorą. Vieniems jis patinka, kitiems – ne.

Tai štai, jeigu vyras ir moteris turi panašų humoro jausmą, ir vyras nuolat svaidosi jiems abiem mielais juokeliais, moteris jo pasiilgs. Pavyzdžiui, išeis pasivaikščioti, pamatys juokingą kepurę ant praeivio galvos ir prisimins vyrą.

Prisimins ir įsivaizduos, kaip smagiai jis galėjo šiuo momentu pajuokauti. Moteris visada pasiilgs jo gero humoro jausmo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *