Trys ženklai, kad moteris meluoja

Pasitaiko situacijų, kai moteriai santykių nereikia ir ji dėl kokių nors priežasčių meluoja savo partneriui. Pavyzdžiui, jai reikia pinigų arba surado geresnį variantą ir bijo išeiti, arba jai reikia kur nors gyventi, jeigu ji iš kito miesto ar šalies…

Kūno kalba nesutampa su žodžiais

Pats pirmas nenuoširdumo požymis – žodžių ir emocijų nesutapimas. Vyrams gali būti sunku atskirti moterų išgyvenimų subtilybes, tačiau kūno kalbą iššifruoti lengviau, ir ji niekada nemeluoja. Tai bazinė melo atpažinimo specialistų aksioma.

Nesigilindamas į specialistų teorijas, pateiksiu kelis „buitinius” pavyzdžius:

  • Ji taria jums komplimentus, žavisi jumis – bet neapkabina, nepabučiuoja ir neprisiliečia;
  • Bendraujate kompanijoje su ja ir dar kuo nors – ji laikosi atokiai nuo jūsų arba neleidžia savęs apkabinti, liesti;
  • Esama vos pastebimų „mikro judesių”: trūkteli pečiais, patraukia galvą, nusisuka visu kūnu ir taip toliau – kai bandai ją paliesti. Arba ji leidžia tai daryti, tačiau įsitempia.

Ji nemėgsta netikėtų klausimų

Sąžiningas žmogus neturi ko slėpti, tiesa? Ir taip ir ne. Viena vertus, niekam nepatinka, kai be leidimo braunamasi į sielą ir bandoma kapstytis pernelyg asmeniškuose momentuose. Tai gali būti, pavyzdžiui, nemalonūs prisiminimai apie sunkius įvykius ar gėdingos akimirkos iš praeities, ypač susijusios su santykiais.

Kita vertus, jei ramiai paklausi moters apie tai, kas jus jaudina (požiūris į pinigus ar darbą, buvusieji vyrai ir pan.), sąžininga moteris ramiai pasakys „žinai, man tai sudėtinga tema, gal kol kas ją atidėkime?”

Nesąžininga ar piktavališka moteris įsitemps ir reaguos su neadekvačia agresija:

  • Kas čia per klausimas?
  • Kodėl tu vėl lendi prie manęs su šia tema?
  • Koks tavo reikalas?
  • Daugiau nebeturi apie ką kalbėti?

Nejaučiate šilumos

Net jei moteris įgudusi apgaudinėti ir išmoko sinchronizuoti kūno kalbą su tuo, ką šneka, net jeigu ji iš anksto pasiruošė atsakymus į visus tikėtinus klausimus… yra dar vienas kriterijus, kuris jūsų neapgaus.

Su šia moterimi jautiesi blogai. Jūs nejaučiate jos šilumos.

  • Net jeigu ji jus apkabina ir bučiuoja (ir dar kai ką daugiau padaro) – visame tame nėra širdies, viskas primena mechaninius judesius;
  • Jūs nematote jos rūpesčio ir noro jus palaikyti, padaryti ką nors malonaus;
  • Bendraujant stipriai jaučiate, kad kažkas negerai, ji kažko iki galo nepasako, net jei nėra objektyvių priežasčių daryti tokiai išvadai.

Sąžininga moteris yra šilta ir maloni. Galbūt jums su ja išties ne pakeliui, tačiau labai aiškiai matosi, jog ji nori, kad viskas baigtųsi kuo geriau, ir stengiasi, jog taip atsitiktų.

Žodžiai gali meluoti, jausmai – ne. Už idealaus fasado nesunkiai galima paslėpti šaltį ir ledą, tuščius namus, kuriuose jūsų niekas nelaukia ir nepalaiko.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *