Už ko išteka moterys

Yra tokia populiari teorija, kad moteris išteka „už tėčio“, t.y. susiranda vyrą, kurias maksimaliai panašus į jos tėvą. Iš dalies ši teorija teisinga. Tėvas – pats pirmas vyriškis mergaitės gyvenime.

Viską, kas vyksta tarp tėvo ir dukros, mergaitė pasąmoningai ima laikyti vieninteliu teisingu elgesio modeliu.

  • Štai kaip atrodo santykiai tarp vyrų ir moterų;
  • Štai kaip vyrai turi su manimi elgtis;
  • Štai toks turi būti tikras vyras.

Tačiau buvau labai nustebinta, kai dirbdama pastebėjau, jog kai kurios moterys išteka… „už mamos“.

Negavusios vaikystėje pakankamai mamos šilumos, meilės ir rūpinimosi, moterys nori kompensuoti šį deficitą suaugusiame gyvenime. Apibūdindamos svajonių vyrą, jos sako: „Noriu, kad jis būtų rūpestingas ir suprantantis (dažniausiai jis turi suprasti moterį geriau, nei ji pati save supranta). Toks, kad atspėtų mano norus ir pakeltų nuotaiką…“

Kitaip sakant, psichika moteriai siunčia signalą: „Noriu tokio vyro, kokia buvo mano mama, tik tegu šį kartą jis man duotų pakankamai dėmesio ir meilės“.

O toliau pasąmoningai pritraukiame į savo gyvenimą vyriškį, kuris savo esminiais bruožais panašus į mūsų mamą. Ir laukiame, kad jis pagaliau kompensuos meilės deficitą.

Šitas variantas, žinoma, būdingas ne visoms moterims. Bet kalbant apie santykius su tėvais ir šeimos scenarijus, galima išskirti tris gyvenimo draugo pasirinkimo variantus.

Pirma. Mamos meilės pakankamai negavusi mergaitė greičiausiai pasirinks sau į vyrus „mamą“;

Antra. Gavusi pakankamai meilės iš mamos, tačiau gyvenusi su ja nesirūpinusiu, šaltu ar tironišku tėvu, moteris pasirinks į vyrus „tėvą“;

Trečia. Moteris, gavusi pakankamai dėmesio ir meilės iš abiejų tėvų, separuojasi nuo tėvų šeimos ir pasirenka tokį vyrą, kuris paprasčiausiai patinka jai kaip gyvenimo draugas ir pats yra laisvas nuo įvairiausių su tėvais susijusių šeimos scenarijų.

Įsižiūrėkite į savo išrinktąjį ir pagalvokite, kas jis jums yra. „Mama“? „Tėtis“? O gal jau pasiekėte pakankamai aukštą sąmoningumo lygį ir jūsų partneris visiškai nepanašus į jūsų tėvus?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *