Užuominos, kurių vyrai niekada nesupras

Vyrai, kaip žinia, mąsto visiškai skirtingomis kategorijomis: tiesiai ir be jokių įmantrybių. Iš tiesų, juos gali paveikti daugybė gudrybių, ir netgi taip paveikti, kad jie ims manyti, jog patys kažką nusprendė ir padarė.

Tačiau suveikia anaiptol ne visi triukai. Štai keletas užuominų, kurios gali duoti ne tik priešingą rezultatą, bet ir sukelti konfliktą ar apskritai sugriauti santykius.

Kažkas gražaus

Prieš kiekvieną šventę moteris tiksliai žino, ką norėtų gauti. Tačiau tuo pat metu jai norisi, kad tai taptų jai staigmena.

Paprastai ji gali valandų valandas dūsauti priešais vitriną, žvelgdama į kokią nors konkrečią rankinę, ir pasakodama vyrui, kokia ji graži. O šventėms paprašyti „ko nors gražaus”, tikėdamasi sulaukti būtent tos rankinės ir sušukti „Kaip tau pavyko atspėti?!”

Tačiau realiame, o ne svajonių pasaulyje, vyras gali vadovautis savo paties ar netgi mamos skoniu, padovanoti ką nors brangaus, tačiau visiškai nenaudingo ir nepageidaujamo. Ir tada šventė bus beviltiškai sugadinta.

Aš papilnėjau?

Dažnai moterys užduoda šį klausimą, tikėdamosi išgirsti paneigimą ir ramia sąžine suvalgyti tortą ar praleisti treniruotę sporto salėje.

Tačiau joks vyras to niekada nesupras. Ir jeigu jūs tikrai šiek tiek suapvalėjote, netgi labiausiai mylintis vyras gali pasakyti: „Taip, šiek tiek papilnėjai, tačiau tau tai labai tinka!” Ir paskui visiškai nuoširdžiai nesupras, kodėl jus įžeidė toks atsakymas, juk jis pasakė teisybę.

Tu gi man ne vyras

Daug moterų bijo tiesiai pasakyti vyriškiui, kad nori už jo ištekėti. Dėl to mėgina pastūmėti link santuokos aplinkiniais keliais. Pavyzdžiui, ilgai užsibūti vakarėliuose, neatsiliepti į telefono skambučius, fotografuotis striptizo šokėjų kompanijoje.

Į pagrįstus vyro klausimus, ką, po velnių, visa tai reiškia, moteris atsako, kad jis jai ne vyras, kad ji turėtų dėl ko nors teisintis. Ji turi galvoje, kad tokiam jos elgesiui vyriškis užkirs kelią pasipiršdamas, o štai pats vyras greičiausiai padarys išvadą, kad jam tokios lengvabūdiškos žmonos ir už dyką nereikia.

Todėl visada sakykite tiesiai, ko norite – ir tada tikrai gausite.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *