Vaizdžiai apie santykius

Moters ir vyro santykius galima palyginti štai su kuo: moteris – tai laivo keleivė, vyras – kapitonas. Ir štai kaip turi susiklostyti normali, sveika situacija. Moteris (keleivė) prieina prie kapitono ir ima klausinėti: kurlink jis ruošiasi plaukti, koks jo tikslas, kas per laivas? Ir jeigu tikslai ir galutiniai uostai, į kuriuos abu norėtų nuplaukti, sutampa, moteris įlipa į laivą ir padeda kapitonui siekti jų bendro tikslo, plaukti abiem reikiama kryptimi. Kitaip sakant, pora susituokia, prasideda bendras gyvenimas.

O kas dedasi dabar?

Atėjo į uostą, opa! – neblogas laivas! Viskas, plaukiam! O praėjus metams – skyrybos, isterija, noras pakeisti laivą, arba iš nevilties, gimus, pavyzdžiui, vaikui, ji pradeda tyčiotis iš kapitono, stengiasi įsiūbuoti laivą, bando atimti iš kapitono šturvalą ir pakeisti laivo maršrutą. Apie kurį dar pačioje pradžioje vertėjo pagalvoti.

Dėl to, mielosios moterys, iš pradžių susigaudykite savyje, išsiaiškinkite savo tikslus ir vertybes, o jau paskui mokykitės derinti visa tai su kito žmogaus vertybėmis ir tikslais. Nes kitaip už jus tai padarys kiti. Ne jūsų naudai, savaime aišku.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *