Valymo patarimai: ko negalima valyti mikropluošto šluostėmis

Norint palaikyti tvarką ir įvairių paviršių ilgaamžiškumą, svarbu suprasti konkrečias rekomendacijas dėl tinkamo valymo priemonių naudojimo. Parengėme vertingos informacijos apie veiksmingą mikropluošto šluosčių naudojimą.

Naudojimas jautriems paviršiams

Mikropluošto šluostės neturėtų būti naudojamos ant subtilių paviršių, pavyzdžiui, parketo, marmurinių stalviršių ar antikvarinių baldų.

Šiuos paviršius mikropluošto šluostės medžiaga gali lengvai subraižyti arba pažeisti. Svarbu nepamiršti, kad tokiems subtiliems paviršiams reikia naudoti švelnius, neabrazyvinius valiklius.

Elektronikai

Valant elektronikos prietaisus, pavyzdžiui, kompiuterių, televizorių ar išmaniųjų telefonų ekranus, geriau nenaudoti mikropluošto šluosčių. Mat dėl smulkių šluostės pluoštų ant ekrano gali likti įbrėžimų ir pablogėti ekrano kokybė. Svarbu naudoti specialiai elektronikai valyti skirtas servetėles.

Vaškuoti paviršiai

Vaškuotų paviršių, pavyzdžiui, automobilio kėbulo ar baldų, padengtų apsaugine vaško danga, nereikėtų valyti mikropluošto šluostėmis. Dėl šluostės abrazyvumo gali būti pašalinta apsauginė danga. Vaškuotam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti minkštą kempinę.

Venkite naudoti ant karštų paviršių

Reikėtų pasirūpinti, kad mikropluošto šluostės niekada nebūtų naudojamos ant karštų paviršių, pavyzdžiui, kaitlentės ar įkaitusių keptuvių. Dėl aukštos temperatūros mikropluoštas gali ištirpti arba prilipti prie paviršiaus, todėl gali būti pažeistas ir apsunkinti valymą.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *