Moteriška frazė, dėl kurios sprunka vyrai

Yra viena, iš pirmo žvilgsnio visiškai nekalta ir netgi romantiška frazė, kurią išgirdę visi vyrai anksčiau ar vėliau pasprunka nuo jiems tai sakančios moters kur akys mato ir kojos neša. Kas gi tai per frazė, tokia baisi, kad netgi stiprius ir bebaimius vyrus išgąsdina?

„Tik tu vienas darai mane išties laiminga“.

Atrodytų, kas čia tokio? Juk netgi kažkaip malonu tai girdėti ir suprasti, jog būtent tu esi svarbiausias (ir, deja, vienintelis) savo mylimos moters laimės ir džiaugsmo šaltinis. Tačiau pamėginkime vis dėlto išsiaiškinti, ką tai reiškia iš tikrųjų ir kodėl vyrams galiausiai darosi nyku su tokia moterimi.

Bėda ta, kad tai sakanti moteris paprasčiausiai suverčia partneriui visą atsakomybę už savo jausmus, o tai – nepakeliama našta. Moteris tarytum nepajėgi be vyro susitvarkyti su savo būsenomis ir tai anaiptol ne miela, kaip iš pradžių gali pasirodyti, o pakankamai sunku ir sudėtinga. Juk ją tarsi reikėtų visą laiką linksminti ir apskritai prisiimti atsakomybę už visus jos jausmus ir bendrą savijautą. Sau pačiam apskritai nebelieka laiko.

Vyras priverstas gyventi su mintimi, kad moteris visiškai nuo jo priklauso. Tokia situacija patenkinti gali nebent kokį nesveiką psichologinį vampyrą, bet tikrai ne normalų, suaugusį ir savimi pasitikintį vyriškį. Tokį, kuriam norisi matyti šalia savęs lygiai tokią pat suaugusią ir savarankišką moterį. O ne moteriškaitę, kuri yra tiek neįgali, jog ją būtina visą laiką prižiūrėti ir be paliovos smaginti kaip mažą vaiką. Juk visada norisi greta turėti sau lygų ir laimingą žmogų.

O štai jei moteris save myli – jau vien tuo yra nuostabi, ji save vertina ir gerbia, savarankiškai padaro save laiminga, ji puikiai save pažįsta, turi individualybę. Vyrams tai labai svarbu ir patrauklu.

Atminkite, jog jūs spinduliuojate aplink save arba saulės spindulius, arba tulžį. Ir nors abiejų šių substancijų spalva daugmaž panašiai geltona – prasmė yra absoliučiai skirtinga.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.