Vyrai dažniau įsimyli iš pirmo žvilgsnio

Tyrimai rodo, kad didžioji vyrų dalis į meilės tinklus įsipainioja žymiai dažniau nei moterys.

Anksčiau buvo manoma, kad silpnoji lytis yra šiuo atžvilgiu daug jautresnė ir labiau linkusi į romantiškus jausmus. Tačiau naujausių tyrimų rezultatai įrodė, kad vyrai, skirtingai nei moterys, žymiai lengviau pameta galvą, yra daug romantiškesni ir dažniau įsimyli iš pirmo žvilgsnio.

Buvo atlikta apklausa, kurios metu 25% vyrų prisipažino, kad geba įsimylėti akimirksniu. Taip pat 29% respondentų papasakojo, kad jau po pirmojo pasimatymo pradeda jausti stiprius jausmus naujai draugei.

Tuo tarpu moterys meilės reikaluose demonstravo santūrumą. Iš visų apklaustų moterų tik 20% (kas penkta) prisipažino, kad gali patirti meilę iš pirmo žvilgsnio. Per pirmąjį pasimatymą įsimylėti gali kas trečia moteris.

Specialistų teigimu, to priežastis – meilės jausmą aktyvuoja skirtingos vyrų ir moterų smegenų sritys. Vyrai linkę „mylėti akimis”, savo partnerę suvokia vizualiai, dėl to įsimyli greičiau. O moterys dažniausiai gana ilgai vertina vyriškio vidinį pasaulį.

Pirmojo pasimatymo metu mėgstamiausia tema buvo pokalbiai apie keliones – apie jas su malonumu kalba ir vyrai, ir moterys. Tarp favoritų atsidūrė diskusijos apie muziką, darbą, mėgstamas televizijos laidas ir filmus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *