Vyrai įsimyli 6 kartus greičiau už moteris

Septynios sekundės – optimali regimojo kontakto su moterimi trukmė, jeigu tik, žinoma, nesugalvojote jos įsimylėti.

Jei vyras žvelgia moteriai į akis ilgiau nei aštuonias sekundes, jis gali įsimylėti. – teigia mokslininkai. O jeigu mažiau – moteris jam nelabai patiko. Specialistų nuomone, jei per pirmą susitikimą įdėmus vyro žvilgsnis į savo draugę truks ilgiau nei 8,2 sekundės, galima drąsiai teigti, kad jis įsimylėjo.

Mokslininkai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 115 studentų. Jaunimo pokalbiai buvo įrašinėjami slapta kamera. Paskui savanoriams teko įvertinti pašnekovės patrauklumą.

Paaiškėjo, kad įdėmus vyriškio žvilgsnis į gražios merginos akis truko 8,2 sekundės, bet jeigu pašnekovė vaikinams atrodė nepatraukli, jie žvelgė į ją vos 4,5 sekundės.

Priminsime, kad anksčiau buvo įrodyta, jog moterys įsimyli ne iš pirmo, o iš šeštojo žvilgsnio. Vos per 45 sekundes moteris gali nustatyti, tinka jai šitas vyras, ar netinka.

Mokslininkų duomenimis, per tas 45 sekundes moteris nustato, kas per žmogus yra jos pašnekovas ir ar verta toliau su juo bendrauti.

Tyrinėtojai tvirtina, kad pirmiausiai moterys atkreipia dėmesį į vyro akis, jų spalvą ir kiek jos, moters manymu, spinduliuoja intelektą.

Toliau gražiosios lyties atstovių dėmesys nukrypsta į bendrą vyro išvaizdą – kaip jis apsirengęs, ar nešioja sutuoktuvių žiedą. Po to įvertinama pašnekovo šukuosena.

Paskutinėje eilėje, mokslininkų nuomone, moterys įvertina vyro rankas, apavą ir jo gebėjimą elgtis viešumoje, taip pat eiseną, gestus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *