Vyrai – „katinėliai”

Yra tokių vyrų, kurie pastoviai prašo jų pagailėti, apeliuoja į jūsų motinystės instinktą. Visu savo elgesiu tartum sako „pagailėk manęs, vargšo nelaimingo”, o jūs, savaime aišku, puolate jo gailėti. Juk jis toks nelaimingas, visai kaip tas vargšas gatvės katinėlis. Kaipgi jo tokio mielo nepasiimsi į namus, nesušildysi, nepamaitinsi, tiesa?

O jis žiūrės į jus savo didelėmis, liūdnomis, meilės, kaip jums atrodo, kupinomis akimis ir viskas – jūs jau tvirtai nusprendėte „atšerti” ir „išgydyti” nelaimingą katinėlį, vildamosis, kad jis atsilygins jums ištikimybe bei meile iki grabo lentos.

Viskas atrodo labai gražiai, tačiau netrukus įvykiai ims klostytis kažkaip ne taip. Praėjo kažkiek laiko, jūs net nepastebėjote, kaip šitas dar visai neseniai toks mielas mažas katinėlis pavirto dideliu, riebiu, tingiu katinu, kuris nieko daugiau neveikia, kaip tik tempia sau maistą iš jūsų šaldytuvo.

O kai droviai paklausiate savo katinėlio, kada gi jis pagaliau planuoja susirasti sau kokį nors darbą, katinėlis išdidžiai atsako, kad visos pareigos, kurias jam siūlo, yra jo nevertos ir apskritai jis „ieško savęs”. Taip, taip, gulėdamas ant sofos priešais televizorių su skardine šalto alaus jis dirba sunkų darbą – ieško. O ką, jei staiga iš tiesų suras? O jūs visą tą laiką būkite maloni, aprūpinkite jus abu viskuo, ko reikia, juk katinėliui norisi valgyti – dažnai ir daug.

Ir kaip jums, mielosios damos, tokia perspektyva? Gal vis dėlto vertėtų gerai pagalvoti prieš nutariant pasiimti į namus tokią mielą ir bejėgę būtybę?

Supraskite – vyrus būtina tiesiog palaikyti ir motyvuoti, o ne gailėtis jų kaip mažų benamių katinėlių.

Iš viso to savo gailesčio jūs nieko gero nesulauksite, patikėkite. Vyras labai lengvai pasinaudos jūsų gera ir jautria širdimi ir laikui bėgant paprasčiausiai atsisės jums ant sprando. Jums to reikia? Labai abejoju.

Dėl tu nustokite gailėtis ir pradėkite įkvėpti, motyvuoti. O jeigu matote, kad vyras pernelyg nesistengia keisti situacijos ir nieko nesiekia gyvenime – drąsiai parodykite tokiam katinėliui duris, tegu grįžta ten, iš kur jūs jį paėmėte. O jūs dar sulauksite savo laimės, būkite tuo tikra.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *