Vyrai, moterys ir seksas

Šiuolaikiniame pasaulyje ribos tarp vyro ir moters aktyviai trinamos. Tačiau sekso metu jie užima visiškai poliarines pozicijas.

Pradėkime nuo to, kad didžioji dauguma vyrų ir moterų seksą vertina skirtingai. Moterys į tai žiūri rimčiau, didelę reikšmę skiria intymumui ir sieja jį su santykiais. Vyrai seksą traktuoja kaip būdą atsikratyti įtampos ir parodyti geismą moters atžvilgiu. Būtent su tuo yra susijęs faktas, kad vyras gali mylėti vieną moterį, o permiegoti su kita. Tačiau tam yra ir dar vienas paaiškinimas, apie kurį šiek tiek vėliau.

Kalbant apie dviejų žmonių seksualinę sąveiką, čionai esama ypatingos energijos. Ir jei moteris dažniausiai ją atiduoda, tuo pačiu ištuštindama save, tai vyras energiją ima. Kad sekso metu neišsektumėte, svarbu „sureguliuoti” sveikus energijos mainus tarp partnerių. Tuomet malonumas ateina ne tik fiziniu, bet ir energetiniu bei emociniu lygmenimis.

Apie mąstymą. Moterims yra glaudesnis ryšys tarp dviejų smegenų pusrutulių. Primenu, kad dešinysis atsakingas už vaizdinį ir kūrybinį, o kairysis – už loginį mąstymą. Ir būtent toks dešiniojo ir kairiojo pusrutulių ryšys lemia tai, kad moterys intymumui teikia didelę reikšmę. Emocijos joms yra glaudžiai susijusios su jausmais, o seksas – su rimtais santykiais.

Vyrams šis pusrutulių ryšys yra 25% silpnesnis. Todėl jie gali mylėti vieną, o mylėtis išskirtinai „dėl sveikatos”. Kaip matote, kalba eina ne apie moralę ar charakterį, o apie fiziologiją.

Be to, skiriasi vyrų ir moterų sąveikos su pasauliu būdai. Seksualinio kontakto metu tai pasireiškia ypatingai ryškiai. Vyro tikslas (dažniausiai pasąmoningas) – įsitvirtinti. Moters tikslas – susijungti su pasauliu, tapti jo dalimi. Vyras veikia per fizinį artumą, o moteris – per jausminį. Pagavote skirtumą?

Atsižvelgiant į tai, kad moterys ir vyrai seksualinio gyvenimo sferoje yra tokios skirtingos būtybės, galima suprasti, kodėl tarp jų yra tiek daug tarpusavio nesupratimo. Tačiau bendravimo pagalba galima pašalinti bet kokius nesusipratimus, surasti kompromisą ir padaryti intymumą abiem malonų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *