Vyrai romantiškesni už moteris

Vyrai yra romantiškesni nei moterys, nustatyta naujame tyrime. Būtent vyrai jau per patį pirmąjį pasimatymą gali pamesti galvą dėl gražios nepažįstamosios, o daugumai moterų tai atsitinka tik po kelių pasimatymų.

Kas penktas vyras įsimyli iš pirmo žvilgsnio, o daugiau nei pusė prisipažįsta, kad po pirmojo pasimatymo jaučiasi absoliučiai susižavėję. Beveik trys ketvirtadaliai vyrų po trijų pasimatymų beprotiškai įsimyli.

Kalbant apie moteris, jos mieliau pasitiki savo protu, o ne širdimi. Tik viena iš dešimties patiria stiprius jausmus, vos pamačiusi vyriškį. Dauguma moterų įsimyli tik po šešto pasimatymo su jos palankumo siekiančiu pretendentu.

Psichologai tyrimo rezultatus aiškina tuo, kad vyrai, kaip taisyklė, savo meilę grindžia moters išvaizda: jei ji graži, vadinasi, automatiškai verta meilės! Moterims viskas yra šiek tiek sudėtingiau: jos labiau linkusios pasverti privalumus ir trūkumus prieš atiduodamos savo širdį.

„Moterys geriau orientuojasi socialinėje situacijoje ir dažnai po susitikimo su vyru užduoda sau klausimus, pavyzdžiui, ar jis bus patikimas vyras ir tėvas? Gyvenimiškuose reikaluose moterys yra daug klastingesnės nei vyrai “, – pažymi mokslininkai. Nepaisant to, dauguma moterų realiai įsimyli tik kartą gyvenime, o vyrai yra pasirengę pamesti galvą tris kartus.

Vyrai dažniau nei moterys myli be atsako ir pirmieji prisipažįsta meilėje. Tačiau abiejų lyčių atstovai sutaria, kad pirmoji meilė nepamirštama labai ilgai, ir tik kas ketvirtas tiki, kad visiškai atsigavo po širdies žaizdų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *