Vyrai sunkiau ištveria išsiskyrimą, nei moterys

Grupė amerikiečių mokslo darbuotojų nustatė, kad vyrams daug sunkiau sekasi pergyventi rimtų santykių nutraukimą nei moterims.

Mokslininkai atliko seriją tyrimų, kuriuose dalyvavo 100 savanorių. 50 moterų ir 50 vyrų, atrinktų eksperimentui, neseniai patyrė išsiskyrimą su asmeniu, su kuriuo palaikė santykius gana ilgą laiką. Eksperimento eigoje savanoriai atliko eilę testų, susijusiu su flirtu su priešingos lyties atstovais.

Kaip parodė tyrimo rezultatai, dailiosios žmonijos pusės atstovės užduotis atliko daug kartų greičiau, praktiškai visais atvejais su jais susidorodamos. Tuo tarpu vyrams iškilo tam tikrų sunkumų – 40% stipriosios lyties savanorių net negalėjo normaliai pasikalbėti su mergina, tuo visiškai sužlugdydami testą.

Mokslininkai tvirtina, jog čia kalti moterų ir vyrų psichologijos ypatumai – moterys kur kas rečiau kenčia depresiją nei vyrai. Be to, merginos neretai būna labai kerštingos: flirtuodamos su priešingos lyties atstovais, stengiasi atkeršyti žmogui, sukėlusiam joms kančias. O štai vyriškiai, skirtingai nei merginos, labiau linkę savo buvusias tapatinti su idealu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *