Vyrams nesuprantamos moterų elgsenos keistenybės

Vyrai ir moterys yra skirtingi ir dažnai nesupranta vieni kitų. Paminėsime tik dešimt įprastų moteriškų elgesio ypatybių, kurios vyriškai logikai niekaip nesuvokiamos.

• Visą dieną kankintis ant aukštakulnių

Sugebėjimas vaikščioti ant aukštų siaurų kulniukų – bene svarbiausias dalykas, atskiriantis moteris nuo vyrų. Kiekviena mergina turi sugebėti gracingai žingsniuoti apsiavusi ta nepatogia avalyne. Vyrai visada grožisi dailiomis moterų kojomis, kurias ir išryškina aukštakulniai. Žinoma, kad tik dėl jų moterys užsiima visa ta akrobatika. Tačiau vyrai vis tiek stebisi, kam moteriai save taip kankinti.

• Ilgai ieškoti ko nors rankinėje

Keista, bet faktas: rankinės dydis visai neturi įtakos jos turiniui. Nesvarbu, ar moteris vaikšto su „lagaminu“, ar su miniatiūrine rankine, vis tiek daiktų kiekis jose bus vienodas. Rankinė – moters atributas, joje galima nešiotis viską, ko kada nors gali prireikti. Tik dažnai tų daiktų paieškoms sugaištama nemažai laiko.

• Užpildyti vonios lentynėles kosmetika

Dauguma vyrų tvirtina, kad vonioje iš jų daiktų būna tik skutimosi peiliukas, putos ir dantų šepetėlis. Visa kita – moterų amunicija. Moteris taip pat erzina, kad vonia būna visai nepritaikyta laikyti tiems daiktams, kurie visada turėtų būtų po ranka, bet kitos išeities nėra.

• Verkti žiūrint melodramas

Nebūtinai melodramas, tai gali būti net melodinga daina ar eilėraštis apie meilę. Taip, moterys – sentimentalios, jos moka jausti ir visada reaguoja į svetimą bėdą. Argi tai – blogas bruožas?

• Atskirti aprangos elementus

Ar girdėjote, kaip vyrai apibūdina jiems patikusią moterį? „Ji vilkėjo megztinį, ne, ne megztinį, gal palaidinę, bet jos biustas buvo įspūdingas.“ Vyrai nesugeba išvardyti daugiau kaip penkių aprangos elementų, todėl stebisi, kai moterys kažkokius drabužius vadina glaustinukėmis, tamprėmis ar dar kaip nors.

• Sugebėti jausti kitą žmogų

Pavyzdžiui, jums paskambino motina ir į klausimą, kaip sekasi, liūdnai atsakė, kad gerai. Moteriai iškart bus aišku, kad motina turi problemų, o vyras šito niekaip negali suprasti.

• Blaškytis nuo vieno kraštutinumo prie kito

Moteris gali pusę dienos plauti galvą, daryti šukuoseną, dažytis ir pasiekti pribloškiantį rezultatą. Žinoma, kai jos nuotaika – puiki. Kai nuotaikos nėra, ji gali nieko nedaryti, manydama, kad vis tiek prastai atrodo. Vyrai nesupranta, kaip gali moteris tai atrodyti idealiai, tai visai „neatrodyti“.

• Anksti atsikelti ir vis tiek pavėluoti

Šį fenomeną sunku paaiškinti. Viskas vyksta kaip sulėtintame kine. Pasiruošimas išsitęsia, apima daugiau elementų. Ankstyvas kėlimasis moteriai negarantuoja, kad ji suspės susiruošti laiku.

• Būti nepatenkintai savo išvaizda

Vyrai pyksta, kad žmonos per ilgai dažosi, kai reikia kur nors kartu išeiti. O patys žvalgosi į kitas gražuoles, kurios sugaišo priešais veidrodį ne mažiau laiko. Todėl moterys kompleksuoja, gėdijasi savo kūno, nori jį pataisyti.

• Nelogiškai pasielgti

Nors vyrams moterų elgesys atrodo nelogiškas, moterys visada žino, ką daro. „Greičiausiai ne nei taip, bet viskas įmanoma.“ Moterys taip išmokytos nuo vaikystės: patinka berniukas – nerodyk savo jausmų! Nori naujos suknelės – nesakyk to vyrui tiesiai, nes išgąsdinsi. Kodėl? Vyrai – keistos būtybės, prie jų reikia atsargiai prieiti. Štai moterys ir ieško to būdo, kaip prieiti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *