Vyras myli akimis, o moteris – ausimis. O gal atvirkščiai?

Tokios klaidingos nuomonės gali pridaryti didelių bėdų. Viskas, kaip visada, ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Merginos dažnai renkasi „blogus vyrukus”, teisindamos tokį pasirinkimą ilgais pasakojimais apie tai, kad jis buvo nepaprastai gražus, populiarus, bet kažkodėl pasirinko būtent ją. Gaunasi, kad būtent moterys myli akimis, ir šitos akys jas aktyviai apgaudinėja. O paskui tenka kankintis santykiuose.

Paprastų, bet gerų vaikinukų, netgi mokančių pasakyti labai malonius dalykus, moterys nepastebi. Visiškai. Reiškia, visgi ne ausimis myli, o būtent akimis.

O štai vyrai dažniausiai renkasi sau geras merginas ir nebūtinai gražuoles. Reiškia, nepaisant stereotipo, renkasi ne akimis, o širdimi jaučia.

Merginos dar nuo mokyklos laikų su draugėmis dūsauja dėl vietinės reikšmės gražuoliukų – „Ach, koks jis mielas!” Jos remiasi būtent išorinėmis vaikino pusėmis, o ne tuo, ką jis kalba.

O vyrai, kuriuos „pagrobia iš šeimų”? Ar tampa juos suvedžiojusios meilužės išvaizda lemiamu veiksniu? Dažniausiai – ne. Moteris paprasčiausiai kalbasi su vyru, prišneka jam daug malonių žodžių ir sunkiai dūsauja dėl to, kad žmona juo „blogai rūpinasi”. Vadinasi, vyrai myli ausimis, ir dar kaip.

Žinoma, vyrai mėgsta paspoksoti į gražuoles, juk tai įdomu. Tačiau dažniausiai viskas tuo ir baigiasi. O moterys taip pat mėgsta klausytis komplimentų, tačiau tai tik silpnybė, ne poreikis. Tarsi mėgstamo dainininko dainos pasiklausyti, o paskui išjungti. Mūsų vyrai ypatingais sugebėjimais užkerėti moteris savo kalbomis nepasižymi. Išvykusios į užsienį, prie jūros po palmėmis, mūsų moterys sulaukia ištiso vyriško dėmesio ir gražių žodžių škvalo iš karštakraujų pietietiško temperamento aborigenų pusės. Taip, tai be galo malonu, bet nieko daugiau.

Tai kas tada yra tikrasis, lemiantis veiksnys santykiuose?

Taip, moteris mėgsta žodžius. Tačiau paprasti švelnūs plepalai, jeigu jie nepatvirtinami veiksmais ir poelgiais, ima moterį pamažu erzinti ir netgi siutinti. Moteriai patinka, kai vyras dėl jos kažką daro. Ji palaipsniui nustoja klausytis jo žodžių ir pradeda žiūrėti į darbus. Jeigu jis ne tik kalba, bet ir kažką nuveikia, vadinasi, myli.

O vyras mėgsta, kai myli jį. Būtent jį. Moteris gali būti sukrečiančiai graži ar net tobula, tačiau kam visa tai? Buvo toks atvejis, kai moteris atėjo pas psichologą išsiaiškinti, kodėl ją metė vyras. O ji kaip tik ir įsijautė į savo grožį bei nesibaigiantį jo tobulinimą. Tiek įsijautė, kad nebeliko laiko vyrui. Jis kentėjo, kentėjo ir pabėgo. Ten, kur nebus tobulo grožio, tačiau bus dėmesys ir meilė.

Vyrui reikia moters dėmesio, meilės ir… taip, taip, tų pačių švelnių žodžių. Ir tada viskas bus gerai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *