Vyriška psichologija meilėje ir santykiuose su moterimis

Dažnai moterys skundžiasi, kad visiškai nesupranta savo mylimojo. Nieko nuostabaus, vyrų psichologija labai skiriasi nuo moteriškos. Dėl to galimi įvairūs nesusipratimai ir nesutarimai, kurie gali trukdyti plėtoti ilgalaikius ir tvirtus santykius.

Raktas į laimingą sąjungą yra pasitikėjimas, taip pat tarpusavio supratimo troškimas, pagarba ir atsakomybės suvokimas. Abu partneriai turi būti pasirengę rasti kompromisą konfliktinėje situacijoje, nors siekiama jo, deja, labai retai.

Kiekvienas žmogus, nepaisant lyties, nori būti mylimas, sėkmingas ir savarankiškas. Tačiau liūdnai pagarsėjusios vyriškos paslaptys kartais trukdo moterims suprasti, kaip teisingai elgtis, bendraujant su stipriosios lyties atstovais. Tai kuo gi skiriasi vyrų psichologija nuo moteriškos, ir kaip suprasti, ko būtent nori vyras?

Vyrų psichologija moterims

Moterys nežinia kodėl įsitikinusios, kad vyro psichologija pakankamai primityvi ir kad jo poreikiai apsiriboja seksu, miegu ir maistu. Kai kurios damos netgi mano, kad didžiausia vertybė romantiškuose santykiuose vyrui yra jo partnerės grožis ir reguliarus intymus gyvenimas.

Be abejo, šie įsitikinimai turi teisę egzistuoti, bet ne viskas taip paprasta:

Vyras myli akimis. Viena iš labiausiai paplitusių klaidingų nuomonių yra ta, kad vyrus domina tik fizinis patrauklumas. Kodėl klaidinga nuomonė? Grožis yra tik pats pradinis masalas. Taip, iš pradžių jie užkimba dėl gražaus veidelio ir lieknos figūros, bet po kurio laiko kyla poreikis geriau pažinti savo draugę. Taip pat juos domina vidinis pasaulis, moralinės savybės, pomėgiai ir gyvenimo prioritetai. Kad ir ką galvotų moterys, vyrai nėra iki tokio lygio primityvūs, kad rinkdamiesi mylimąją, vadovautųsi vien juosmens ir krūtinės išmatavimais.

Emocinis nepilnavertiškumas. Taip, taip, jums nepasigirdo, daugelis damų absoliučiai nuoširdžiai tiki, kad visi be išimties vyrai neturi sentimentalumo. Pavyzdžiui, jis pamiršo sekantį jubiliejų, o tai reiškia, kad yra „nejautrus gyvulys, nevertinantis drauge nugyventų metų“ ir pan. Atvirai kalbant – tai eilinė nesąmonė. Vyrai puikiausiai prisimena datas ir net tokias smulkmenas, kaip suknelės, kurią ji vilkėjo per pirmąjį pasimatymą, spalva. Vienintelis skirtumas yra tas, kad jie nelaiko viso to kažkuo ypač reikšmingu, kad galėtų skirti ypatingą dėmesį.

Jiems nereikia komplimentų. Kai kurios moterys mano, kad vyrams meilės, rūpinimosi ir pagyrimų praktiškai nereikia. atseit, vyrams nepatinka, kai su jais elgiamais kaip su mažais. Dar viena kvailystė. Nepaisant brutualumo ir savotiško „patiniškumo“, nė vienas vyras neatsisakys išgirsti iš mylimosios lūpų pagyrimo.

Bet kuris vyras nori būti medžiotojas ir užkariautojas. Jam labai svarbu užkariauti patinkančią moterį, pareikšti į ją savo teises ir patikimai pririšti prie savęs. Tačiau tuo pat metu vyrai labai jautriai reaguoja į savo nepriklausomybę ir netoleruoja moterų manipuliacijų.

Pačioje romantiškų santykių pradžioje jie nesusimąsto, kiek ilgai jie truks, svarbu, kad santykiai neribotų laisvės. Vyras nori priimti sprendimus dėl savo tolimesnio gyvenimo, atsižvelgdamas į savo principus.

Ko vyrai nori iš gyvenimo ir savo draugės

Jei susisteminsime bet kurio stipriosios lyties atstovo norus, rezultatas bus toks:

Savirealizacija. Vyrui didelę reikšmę turi socialinis statusas, savo svarbos jausmas. Būtent todėl bet kuris stipriosios lyties atstovas siekia realizuotis profesinėje srityje, įsigyti butą, automobilį, namą už miesto ir būti finansiškai stabilus.

Palaikymo jausmas. Vyras nori būti tikras, kad jo mylima moteris visada supras ir palaikys. Palaikymas jam reiškia sutikimą su jo pozicija ir planais. Jam užteks, jei mylimoji paprasčiausiai išklausys ir pasakys, kad jis elgiasi teisingai, kad ji sutinka su jo veiksmais. Moterys palaikymą įžvelgia kitur. Jos išreiškia savo nuomonę apie esamą problemą, ima dalinti patarimus ir kritikuoti savo išrinktojo veiksmus. Nesutarimai dažnai kyla kaip tik dėl skirtingo paramos supratimo.

Pagarba. Šį norą įkūnija vyro poreikių pripažinimas ir pagarba, ypač kalbant apie jo pomėgius. Jis nenori girdėti, kad žvejyba yra laiko švaistymas ir tiesiog būdas prisigerti su draugais. Bet koks vyro pomėgis – tai visų pirma būdas numalšinti susikaupusį susierzinimą ir atitraukti dėmesį, pailsėti nuo aktualių problemų.

Būti mylimu. Santykiuose vyrui svarbų vaidmenį atlieka ne tik seksualinio apetito numalšinimas, bet ir dvasinio artumo bei švelnumo jausmas. Jis jaučia, kai yra nuoširdžiai mylimas, jam reikia bučinių ir apkabinimų. Visi šie maži išrinktosios dėmesio ženklai padeda vyrui jaustis mylimu ir reikalingu.

Patikimumo ir saugumo jausmas. Kalba eina ne apie tai, kad vyrui reikia apsaugos, o apie pasitikėjimą savo gyvenimo drauge. Jis prisiima atsakomybę už šeimos gerovę ir saugumą. Kaip ir kiekvienas šeimininkas, vyras nori žinoti, kad jo mylimoji priklauso jam ne tik kūnu, bet ir siela. Pasitikėjimas mylima moterimi, jos jausmais, padeda jam jaustis saugiai ir stabiliai, net jei kasdieniniame gyvenime yra daug problemų.

Vyriškos psichikos ypatybės

Įsimylėjusi moteris siekia daugiau laiko praleisti su savo išrinktuoju, kalbėtis su juo, išreikšti savo meilę apkabinimais ir prisilietimais. Tačiau toks audringas elgesys visiškai nebūdingas vyrams. Jiems apskritai labai sunku derinti kelis dalykus vienu metu. Ar įsivaizduojate vyrą, kuris vienu metu galvos apie tai, kaip spręsti problemas darbe, kalbės apie artėjančias atostogas, žiūrės kino naujovę ir tuo pačiu apdovanos savo mylimąją glamonėmis? Va, va – apie tai ir kalba.

Vyras tiesiog sudegs nuo tokios daugiafunkcinės veiklos. Moterys, atvirkščiai, gali nesunkiai derinti kelis veiksmus vienu metu ir to paties tikėtis iš savo partnerių. Dėl to, jei vyras tyli, moteris pradeda nerimauti. Neverta, jei nekalba, vadinasi, galvoja. Šiek tiek sumažinkite greitį, leiskite jam giliai įkvėpti ir pamatysite, kad jis jūsų neignoruoja, jis paprasčiausiai nespėja paskui jus.

Vyriškos meilės ženklai

Vyrai apskritai nėra pratę atvirai demonstruoti savo emocijų. Žinoma, tam įtakos turi ir auklėjimas, bet iš esmės tai yra būtent vyriškos psichologijos ypatumas. Kita vertus, neverbaliniai ženklai puikiai tinka, norint išsiaiškinto jo jausmus. Suprasti, kad vyras jus myli ir vertina, galite iš šių veiksmų ir veiksmų:

  • Jis stengiasi kuo daugiau laisvalaikio leisti su mylimąja;
  • Įsimylėjęs vyras ramiai reaguoja į moters bandymus naudotis jo asmeniniais daiktais, ar tai būtų telefonas, ar kompiuteris;
  • Žengia pirmąjį žingsnį susitaikymo link, kilus konfliktui;
  • Lengvai pristato draugus ir gimines;
  • Visada pasiruošę padėti, jei reikia.

Įsimylėjęs vyras neslepia akių, stengiasi liestis prie savo išrinktosios, stengiasi padaryti jai ir jos aplinkai geriausią įspūdį. Jam svarbu, kad mylimoji juo didžiuotųsi ir kitiems girtųsi, kaip jai pasisekė su savo partneriu. Taip kad įsimylėjęs vyras stengsis elgtis pasitikinčiai ir demonstruos tik pačias geriausias savo charakterio puses.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *