Vyriški bruožai, kurie labai praverstų moterims

Originalas

Kartais vyrai moterims atrodo nesuprantami, tarytum visai kitos planetos gyventojai. Jie elgiasi savotiškai, nepanašūs į jas, jų nesupranta, galvoja tik apie seksą ir krepšinį ar futbolą, mėto kojines pakampiais, nenuleidžia vandens tualete…

Moterų priekaištų sąrašą mylimiems vyrams galima būtų tęsti be galo. Šį kartą verčiau pažvelkime iš kito taško ir paieškokime vyriškų privalumų, kurie praverstų moterims.

1. Arčiau reikalo

Prisiminkime, kaip mes, moterys, stengėmės ką nors gauti iš vyro. Apeliuojame į jo ir savus jausmus, subtiliai užsimename, zyziame, įsižeidžiame, priekaištaujame, pykstame. O jie mūsų nesupranta. Ir visai ne dėl vyriško egoizmo ir ambicijų. Paprasčiausiai jų suvokimas veikia kitaip. Kuo konkrečiau išreikštas nurodymas, kuo mažiau jame emocijų, pašalinių nukrypimų ir svarstymų objektų, tuo jiems būna aiškiau, ką daryti.

Išvada: labiau konkretizuokite savo norus, ir jie išsipildys.

2. Susitelkimas į save

Prisipažinkime atvirai: apie ką mes galvojame lovoje? Apie tai, kad norime naujos suknelės kaip kolegės iš gretimo skyriaus, gerai būtų padaryti buto remontą, reikia išdalyti kačiukus būsimiems šeimininkams. Apie ką galvoja vyras lovoje? Apie seksą ir tik apie seksą, kiekviena savo kūno ir smegenų ląstele, išlaisvindamas savo pojūčius.

Išvada: mokykitės lovoje atsijungti nuo buitinių rūpesčių ir patirti malonumą.

3. Be panikos

Ir dar mes – dėl savo lakios vaizduotės – mėgstame išpūsti pavojų ir jaudintis dėl ateities. Kaip gudrioji Grytutė iš pasakos, kuri raudojo dėl to, kad kada nors pagimdys berniuką, jis paaugs, nueis atnešti tėvui alaus, paslys ant laiptų ir nusisuks sprandą. Vyrai mėgsta realybę, jie apskaičiuoja galimą riziką ir prireikus imasi priemonių.

Išvada: puoselėkime racionalizmą.

4. Dėmesio, marš…

Kai ateina komandos „Marš!“ momentas, vyras ima veikti – bėga, važiuoja, išeina… O ką daro moterys? Moterys baigia dažytis lūpas, ieško spintoje „tos“ rankinės. Sugebėjimas pasiruošti tiksliu laiku aktyviam veiksmui stipriajai lyčiai išvystytas iki reflekso. Moterys vėluoja todėl, kad dvejoja, blaškosi („Kuri rankinė geriau atrodys prie naujos palaidinės: ruda ar juoda?“). O vyras į klausimą, kaip moteriai geriau apsirengti, atsakys: greitai.

Išvada: jeigu situacija reikalauja greito sprendimo, reikia priimti jį pagal intuiciją.

5. Iš eilės

Vyriškas sugebėjimas išskirstyti prioritetus – ką daryti dabar, ką vėliau, ką atidėti ilgam laikui – moterims būtinas kaip oras. Per savo blaškymąsi, kas svarbiau – karjera ar šeima, santuoka ar laisvė, hobis ar darbas, jos neretai praranda ir viena, ir kita. Kad ir koks pasirinkimas būtų padarytas, svarbu pasirinkti, neatidėliojant iki begalybės.

Išvada: efektyvi taktika – mesti visas jėgas ir resursus į labiausiai slegiančią problemą, tada pavyks išspręsti ją greitai ir išlaisvinti horizontą nuo buitinių „teršalų“.

Kaip manote, kokias moteriškas savybes vyrams vertėtų perimti iš silpnosios lyties?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *