Vyriško nepatrauklumo priežastys

Nekalbėsiu apie tai, kas akivaizdu. Ką gali sužavėti vyras, jeigu jis skleidžia nemalonu kvapą, netvarkingai apsirengęs ir panašiai?

Šiame tekste norėčiau pakalbėti apie kitus veiksnius, dėl kurių vyras yra nepatrauklus aplinkiniams. Jie nesusiję su higiena ir išvaizda, bet didžiąja dalimi lemia, kas jis per žmogus.

Nelankstus mąstymas

Mes gyvename nuostabiu laiku. Kiekvienam žmogui suteiktos didžiulės galimybės. Internete saugomas neribotas kiekis informacijos, kurią galima pasiekti vienu mygtuko paspaudimu. Pasaulyje esama milijonierių ir milijardierių, kuriems nėra nė 25 metų.

Nepaisant to, daugelis vyrų ir toliau kaltina likimą, įtikinėdami save ir savo artimuosius, kad „atsidūrė aklavietėje“ ir gyvenimo pakeisti neįmanoma.

Vyrai negimsta nevykėliais iš depresyvių miestų su elgetų atlyginimais ir skandalistėmis žmonomis. Jie tokiais tampa. Patogu transliuoti nelaimingo, jokių perspektyvų neturinčio alkoholiko įvaizdį ir nieko nekeisti gyvenime.

Tapti patraukliu kitiems ir pasauliui – reiškia išdrįsti, sukaupti ryžto ir užmokėti už sėkmę jos kainą. Rizikuoti, sunkiai dirbti, daug mokytis, sugebėti atidėti naudos gavimą ateičiai ir būti atspariu pagundoms.

Skundai

Niekas nemėgsta būti su žmogumi, kuris nuolat skundžiasi gyvenimu. Šis negatyvus požiūris gali sugriauti bet kokią socialinę sąveiką.

Nuolat gyvenimu besiskundžiantis vyras yra nepatrauklus dvigubai. Atsikratyti šio elgesio modelio galima tik vienu būdu. Nustokite tai daryti.

Nustokite skųstis gyvenimu sau ir kitiems, ir jus supantis pasaulis pasikeis.

Rimtumas

Neįmanoma visą laiką būti rimtu, bet kai kuriems tai pavyksta. Yra tokių žmonių: visos jų kalbos – apie pinigus, automobilius ir investicijas. Su jais labai nekomfortiška.

Nesvarbu, kiek jūs sėkmingas. Kad ir kiek nulių sukauptumėte savo sąskaitoje, vis tiek galiausiai mirsite ir negalėsite pasiimti su savimi nė cento. Tiesiog reikia mokėti džiaugtis gyvenimu. Būtina mokėti džiuginti aplinkinius. Būtina mokėti įkvėpti žmones. Tai – pagrindiniai patrauklumo komponentai.

Sunku išmokti būti linksmu. Ir visgi reikėtų nebūti tokia nykia nuobodybe.

Ambicijų trūkumas

Galima šluoti gatves ir iškrauti vagonus, bet norisi kažko daugiau. Ambicijos neleidžia žmogui apsamanoti. Vyras be ambicijų – kaip laivas be burių. Gali būti komfortiška ir saugu leisti su juo laiką, bet vargu ar jis kur nors nuplukdys.

Moterys mėgsta ambicingus. Nebūtina turėti milijonų eurų, gamyklų ir laivų. Reikia to siekti. Išsikelkite tikslą ir sunkiai dirbkite, kad jį pasiektumėte.

Pyktis

Pyktis – baisi savybė. Nežinau, ar apskritai galima su tuo kažką padaryti.

Pinigai, ambicijos, humoras – vyras visa tai gali turėti, tačiau visa tai bus grybo verta, jei vyras yra piktas.

Pyktis atveria kelią į niekšybes ir išdavystę. Vargu ar kas nors norėtų turėti reikalų su tokiu žmogumi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.