Vyro dėmesys baugina žmoną

Vyras, kuris staiga tampa rūpestingas, mandagus, ima dovanoti dovanas, žmonai sukelia ne atsakomuosius analogiškus jausmus, o išprovokuoja įtarimus dėl neištikimybės. Tyrimas parodė, kad du trečdaliai moterų sunerimsta, kai pastebi tokius sutuoktinio elgesio pokyčius.

Vyras, nusprendęs išmėginti naujas pozas miegamajame, atnešti žmonai pusryčius į lovą ar pamaloninti ją gėlėmis, rizikuoja išprovokuoti santykių aiškinimąsi – moterų pavydas nežino ribų. Visi šie dėmesio ženklai, kuriais vyrai dažniausiai gana retai lepina žmonas, sukelia stiprių įtarimų, kad jis pradėjo romaną „kairėje”. Netgi pasiūlymas padėti namuose, skatina moterį įtarti, jog vyras bando užglaistyti kokią nors savo kaltę.

„Šiuolaikinis gyvenimas padarė sutuoktinių dėmesio vienas kitam ženklus pakankamai retu reiškiniu. Štai kodėl vyro elgesį, kurį jis laiko rūpestingumu ir dėmesiu, moterys suvokia visiškai kitaip, jeigu tas elgesys nesutelpa į įprastus rėmus”, – paaiškino tyrėjai.

Tarp labiausiai įtartinų veiksmų moterys mini papuošalų pirkimą, eksperimentus miegamajame, padidėjusį emocingumą, gėlių ar šokolado pirkimą, netikėtai padidėjusį dėmesingumą, pakvietimą į romantišką pasimatymą, pagalbą namuose, pusryčius lovoje, komplimentus, telefono skambučius ir pabudusį susidomėjimą bučiniais ir apsikabinimais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *