Vyro dresiravimas

Kai kurios moterys santykiuose išsikelia sau tikslą jei ne visiškai perdaryti vyrą ir jo charakterį, tai bent jau priversti jį daryti tai, ką moters nuomone reikia daryti. Tokia nuostata tiesiogiai susijusi su moters galvoje susiklosčiusiu požiūriu į realybę. Ji šventai įsitikinusi, ką vyras privalo daryti, kuo užsiimti, kaip visu tuo užsiimti, ypač kai kalba eina apie elgesį su pačia moterimi.

Ne visada vyrui daromas spaudimas gali pasireikšti kieto presingo forma. Kur kas dažniau moterys naudojasi savomis gudrybėmis, stengiasi manipuliuoti vyrais, kad pasiektų reikšmingų, jų nuomone, tikslų. Tuo pat metu visiškai pamirštamas toks be galo svarbus santykių aspektas, kaip nuoširdus palaikymas.

Mano požiūriu tai vyksta dėl to, kad moteris gali labai smarkiai bijoti susilaukti iš vyro griežto “ne”, jei išsakys prašymą tiesiai ir atvirai. Manipuliuoti žymiai paprasčiau. Juo labiau, kad toks būdas išties veiksmingas.

Viena destruktyviausių moteriškų manipuliacijų vyro atžvilgiu – baudimas seksu. Negatyvios tokių veiksmų pasekmės labai greitai atsilieps patiems santykiams ir labai skaudžiu bumerangu smogs pačiai moteriai.

Seksas vyrui – ne vien meilės aktas. Tai ir galimybė atsikratyti vidinės įtampos, ir priemonė sumažinti įgimtos agresijos lygį, kurią išlieti kitais būdais ne taip jau paprasta.

Kai siekianti kažkokių savo tikslų moteris neįsileidžia vyro į santuokinį guolį, pradiniame etape gali susidaryti įspūdis, kad vyras išties daro tai, ko moteris užsigeidė. Tačiau kai vyras gauna švelnumą ir artumą tik išpildęs eilinį žmonos kaprizą (nupirko kailinius, brangią dovaną), labai greitu laiku santykiai pavirsta komercija, kurioje nebelieka vietos jausmams.

“Tu man – kelionę po palmėmis, aš tau – seksą”. Tai ne kas kita, kaip vyro dresiravimas, kai seksas tampa skaniu saldainiu, kurį gauti galima tik įvykdžius konkretų uždavinį. Vyrui kyla jausmas, kad jis, negavęs artumo, kažkuo nusikalto, o tai jam labai primena, kaip vaikystėje jį bausdavo tėvai. Tačiau dabar jis suaugęs ir pats gali nusipirkti saldainių.

Kai vyras susigaudo, kas iš tikrųjų slypi už seksualinio boikoto, labai didelė tikimybė, jog jis nuspręs, jok seksas tokiomis sąlygomis jam nereikalingas. Intymūs santykiai šeimoje baigiasi.

Dar vienas situacijos plėtotės variantas – vyras susiranda meilužę. Jeigu nenori ar dėl kažkokių priežasčių negali išsiskirti su moterimi-dresiruotoja (vaikai, būsto kreditas, sveikatos būklė), būtent iš meilužės jis gaus tokią būtiną jam iškrovą ir emocinį palaikymą, kurių neteko šeimoje.

Gali būti ir taip, kad vyras, supratęs, kaip į jį žiūrima ir kaip su juo elgiamasi, paprasčiausiai išeis netgi ne tam, kad susirastų kitą, o dėl to, kad neturi jokio noro būti dresiruojamu gyvuliu.

Bet kuriuo atveju seksu manipuliuojanti moteris pralošia.

Santykiuose su partneriu reikia kuo daugiau sąžiningumo, vyrai tai labai vertina. Reikia būti pasirengusiai išgirsti “ne”, suprantant jo argumentus. Net jeigu vyras šiandien žmonos nepradžiugino, rytoj situacija gali pasikeisti. Kad taip nutiktų, nėra reikalo meluoti, visų pirma sau pačiai. Manipuliacijos santykiuose dar niekada nesibaigė geruoju.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *