Ženklai, kad jūsų pora neturi ateities

Jūs labai stengiatės, tačiau viskas veltui. Ir vienintelė išeitis tokioje situacijoje – padėti tašką.

Išsiaiškinkime, kokiais atvejais verta susimąstyti apie tokį sprendimą.

Įsiklausykite į savo intuiciją

Jei rimtai susimąstėte, ar jūsų santykiai turi ateitį, ir kažkur giliai širdyje suprantate, kad judu su partneriu pernelyg skirtingi: jums sunku jį priimti, taikstytis su jo trūkumais, nerimaujate dėl savo ateities – tokiu atveju užduokite sau klausimą, ar verta būti su šiuo žmogumi. Jūsų vidinis instinktas klysta retai.

Kiekvieną dieną tas pats per tą patį

Jeigu gyvenimą su partneriu suvokiate kaip rutiną ir jums atrodo, kad nieko naujo ir įdomaus nevyksta, ir tai sukelia susierzinimo priepuolius, pagalvokite, ar šalia esantis žmogus išties jums tinka.

Reiškiate partneriui pernelyg daug pretenzijų

O priežastis ta, kad norite, jog jis pasikeistų ir taptų kitu žmogumi: tokiu, kuris jums bus tinkamesnis ir patogesnis. Tik neaišku, kuriems galams reikia bandyti pritempti žmogų prie savo standartų? Ar ne paprasčiau susirasti žmogų, kuris iš pat pradžių juos atitinka?

Žmonės nesikeičia. Net jeigu dabar partneris yra pasirengęs nuolat daryti nuolaidas, ieškoti kompromisų, todėl kad jums kažką jaučia, tai laikui bėgant, kai tie jausmai nurims, vargu ar jis norės ir toliau taikstytis su jūsų draudimais. Ir tada santykiuose prasidės rimtos problemos, kurios prives prie žlugimo – jums paprasčiausiai nesutapo charakteriai.

Turite skirtingus planus ateičiai

Bet kurios poros ateitį lemia būtent šis aspektas. Du žmonės turi ne vien smagiai leisti laiką, tačiau ir kažko drauge siekti. Jei partnerių požiūris į ateitį skiriasi, greičiausiai jie negalės tapti tikrai artimais ir brangiais vienas kitam žmonėmis.

Jūsų santykiuose įsiviešpatavo įtartinas štilis

Kai žmonės pradeda gyventi kartu, niekas nėra apsaugotas nuo kivirčų ir santykių aiškinimosi. Nėra kito būdo susigyventi drauge, tai – gyvybiškai svarbi būtinybė.

Kai partneriai iš pat pradžių, „prisitrynimo” laikotarpiu gyvena pernelyg ramiai – tai yra nerimą keliantis ženklas. Frazė: „Mes niekada nesiginčijame“ šiuo atveju gali liudyti apie rimtas poros problemas, kurių niekas nenori spręsti, nes lengviau nutylėti ir nuolankiai su viskuo sutikti.

Jūs nesikeičiate

Žmonėms būdinga tobulėti, augti, įgyti naujos patirties ir žinių. Darniuose santykiuose tai vyksta nuolat, be sustojimo: abu partneriai nenori stovėti vietoje, stengiasi vienas kitą nustebinti, sudominti naujais pomėgiais, informacija.

Kai šito nedaro kuris nors vienas partneris arba abu – santykiai nustoja skatinti tobulėti ir tapti geresniais žmonėmis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *