Žmogaus charakterį atskleidžia raukšlės

Dauguma žmonių, atsiradus pirmiesiems senėjimo požymiams veide, nusimena ir sunerimsta. O juk raukšlės – tai ne tiek amžiaus pokyčių rezultatas, kiek mūsų vidinės būsenos charakterio ir požiūrio į gyvenimą atspindys.

Įdomu tai, kad raukšlių išsidėstymas veide gali labai daug pasakyti apie patį žmogų.

Horizontalios raukšlės kaktoje

Žmogus, kurio kaktoje susiformavo ryškios horizontalios raukšlės, yra tarsi atvira knyga. Jis nepiktžodžiauja ir visada sako tiesą į akis. Dėl tokio atvirumo kartas gali gauti į kaktą. Jo nuoširdumas ir patiklumas neturi ribų. Nepaisant to, jis yra gana emocionalus ir užsispyręs, tačiau nekaišioja pagalių kitiems į ratus. Jis gerbia kito žmogaus asmenines ribas ir niekam neleidžia pažeisti savųjų.

Vertikalios raukšlės tarp antakių

Mąstytojas, filosofas, pragmatikas ir idealistas – visus šiuos apibūdinimus galima drąsiai taikyti žmogui su vertikaliomis raukšlėmis kaktoje. Toks asmuo nėra labai šnekus, todėl sudaro savyje užsidariusio tipo įspūdį. Bet tai ne visai tiesa. Aplinkiniams jis atrodo niūrus ir šiek tiek keistas personažas. Negalima sakyti, kad jis visiškai uždaras. Tiesiog jam jaukiau būti vienumoje su savimi arba artimų žmonių kompanijoje. Šalia pastarųjų, jis leidžia sau atsiverti ir gali būti toks, koks yra iš tikrųjų – gilus, jautrus ir pažeidžiamas.

Žąsies pėdelės

Smulkios raukšlelės akių kraštuose paprastai atskleidžia, kad žmogus yra kupinas gyvenimo džiaugsmo ir komunikabilus. Jis mėgsta būti įvykių centre ir puoselėti maksimaliai aktyvų gyvenimo būdą. Jis mėgsta bendrauti ir draugiškai elgiasi su kitais. Toks žmogus pasirengęs ateiti į pagalbą kitam, bet nepakenčia mėgėjų užsikarti jam ant sprando. Iš pirmo žvilgsnio jis daro geriečio įspūdį. Tačiau užtenka įsivelti su juo į konfliktą, kai jis iškart parodys visą savo plačią emocijų paletę.

Nosies ir lūpų raukšlės

Nuo nosies iki lūpų įsirėžusios raukšlės išduoda žmogų, kuris įpratęs viską gyvenime pasiekti savo jėgomis. Jis tikrai nėra likimo išlepintas. Gyvenimas jam neretai pateikia netikėtų „siurprizų“. Įveikęs juos, jis sustiprina vidinę šerdį ir įgauna vertingos patirties. Paprastai toks tipas žvelgia daug gyvenime mačiusio žmogaus žvilgsniu, kuriame atsispindi liūdesys ir vidiniai dvasiniai išgyvenimai.

Raukšlės virš lūpų

Smulkios vertikalios raukšlelės nuo nosies iki viršutinės lūpos paprastai būna būdingos karšto būdo ir reikliam sau bei aplinkiniams tipui. Jis niekada aklai nerizikuoja, į aplink jį vykstančią neteisybę reaguoja aštriai. Jo kategoriškumas kartais atrodo beribis. Jeigu kas nors su juo nesutinka, tai žmogus su raukšlėmis virš lūpų gali paprasčiausiai išbraukti tą asmenį iš „savų“ rato visam lakui.

Raukšlė ant smakro

Žmogus, kurio smakras tarsi padalytas į dvi dalis vertikalios raukšlės, išsiskiria iš kitų savo santūrumu ir pastabumu. Jis bus atsakingas darbuotojas ir padorus sutuoktinis, ištikimas draugas ir rūpestingas tėvas. Jam galima patikėti bet kokią paslaptį ir būti ramiam, kad jis nieko neišplepės. Juo visada galima pasikliauti. Bet negalima su juo elgtis nepagarbiai. Paniekos bei nepagarbaus elgesio jis nemėgsta ir tikrai niekada nepakęs.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.