Žmonių tipai, kurių reikėtų vengti, jei nenorite pakenkti sau

Originalas

Kiekvienam kasdien tenka sutikti įvairių žmonių: su vienais būna gera bendrauti, kiti atrodo įtartinai draugiški, treti pakerta pasitikėjimą savimi. Kokių žmonių būtina vengti?

Dažnai prisirišame prie žmonių, kuriuos pažįstame nuo vaikystės, kurie mums kažkada padėjo. Ir visai negalvojame, kad aplinkiniai sugeba ne tik sugadinti nuotaiką, bet ir paveikti gyvenimą.

Kokie tie žmonės, kurių patartina vengti?

1. Pesimistai

Ar dažnai draugė verkia jums ant peties, skųsdamasi negailestingu likimu? Jos neigiamas požiūris į gyvenimą negali neatsiliepti ir jums. Po tokių pokalbių jaučiatės kaip išsunkta citrina. Net jei jūsų nuotaika prieš pokalbį buvo kuo puikiausia, tai po jo ji bus galutinai sugadinta svetimų nusivylimų ir aimanų. Paprastai tokie žmonės tik stengiasi išsakyti savo požiūrį ir nebando išklausyti kito. Surasti bendrą kalbą su tokia pesimistiška būtybe gana sunku, nes visą laiką tenka sėdėti ir klausytis, periodiškai pritariant. Tokių žmonių geriau vengti, kad jūsų emocinė būsena nepablogėtų.

2. Narcizai

Žmogus, mylintis save nuo galvos iki kojų pirštų galiukų, dažniausiai nesugeba suprasti, kad pasaulis sukasi ne tik aplink jį. Draugauti ir palaikyti artimus santykius su tokiu asmeniu būna labai sunku, nebent mėgstate nuolat būti kito šešėlyje. Nepamirškite, kad jūs bet kada galite būti atstumti ir tapti nereikalingi.

3. Nedėkingi

Kartais jūsų triūsą ir pagalbą kai kurie žmonės vertina kaip savaime suprantamus dalykus, tarytum jūs privalote visiems padėti ir daryti gerus darbus. Nedėkingas žmogus niekada nepadėkos. Jūsų pagalba – jam savotiška duoklė, skola. Tačiau užtenka vieną kartą atsisakyti, ir šito nedėkingasis nepamirš niekada. Su tokiu žmogumi labai sunku palaikyti draugiškus santykius, nes duodantis nori gauti ką nors mainais, bent sulaukti paprastos padėkos.

4. Arogantiški

Kiekvienam žmogui būdingas tam tikras išdidumas ir orumas. Patartina vengti tokių asmenų, kurių išdidumas jau peraugęs į aroganciją. Pirma, jūs visada liksite kalti, kad ir ką padarytumėte. Antra, jums kiekvieną kartą teks pirmam prašyti atleidimo net už tas klaidas, kurias padarėte ne jūs.

5. Artistai

Vaidinantis žmogus visada bus mįslė. Viena vertus, su juo linksma bendrauti, nuobodžiauti netenka. Kita vertus, sunku atspėti, kada jo reakcijos ir žodžiai nuoširdūs. Pasitikėti tokiu žmogumi sunku. O be pasitikėjimo tikra draugystė neįmanoma. Jums visada grės pavojus prarasti savo individualumą šalia tokio žmogaus.

Šių asmenybės tipų būtina vengti visą laiką, kitaip jūsų gyvenime atsiras daug papildomų nereikalingų problemų.

Svarbiausia: pabandykite objektyviai įvertinti, ar patys tikrai nesate žmogus iš to sąrašo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *